GRY
 
 

„Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka” w Kawiarni Plac Zabaw

4.12.2011r., godz.12:00 w niedzielę zapoznamy się z książką „Gąska Zuzia i pierwsza gwiazdka” wydawnictwa BABARYBA.

kawiarnia Plac Zabaw
Święta Bożego Narodzenia bez pierwszej gwiazdki? To niemożliwe! Dzielna gąska Zuzia wyrusza w Wigilię na niebezpieczną wyprawę. Chce ściągnąć z nieba gwiazdkę na świąteczną choinkę. W trakcie pełnej przygód wędrówki odkrywa wartość przyjaźni i prawdziwą magię świąt Bożego Narodzenia. Gąskę Zuzię pokocha każde dziecko! Petr Horáček jest wielokrotnie nagradzanym ilustratorem oraz autorem książek dla dzieci. Zdobył m.in. przyznawany przez „Washington Post” tytuł World Best Children's Books of the Year.

Książka wprowadzi nas w świąteczny klimat (może do tego czasu spadnie już pierwszy śnieg?), który będzie nam towarzyszył przez całą niedzielę. Zaraz po czytankach zjawi się u nas sam Święty Mikołaj z workiem prezentów! Po południu natomiast będziemy ozdabiać pierniki i przygotowywać ozdoby z naturalnych materiałów (np. z pomarańczy i goździków).

W godzinach 13:00-17:00 w przestrzeni Kawiarni Plac Zabaw odbędzie się też kiermasz świąteczny, gdzie dziesięciu artystów zaprezentuje swoje dzieła – idealne na prezenty dla najbliższych lub dla siebie. Zachęcamy do wspierania kreatywności i świetnej zabawy w tę niedzielę!

WSTĘP WOLNY

Klubokawiarnia PLAC ZABAW
ul. Jeżewskiego / Aleja Kasztanowa
Warszawa
więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj