GRY
 
 

Gdańsk: 4-latek wrzucił do wanny suszarkę podłączoną do prądu

4-letni chłopiec ściągnął do wanny suszarkę, która była podłączona do prądu. Rodziców chłopca nie było wtedy w łazience.

Dziecko w wannie z kaczuszką
fot. Fotolia
Podczas kąpieli, 4-letni chłopiec włożył do wanny suszarkę podłączoną do prądu. Przebywał wtedy bez opieki. Choć trafił do szpitala, lekarzom nie udało się go uratować. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło do zatrzymania akcji serca. Szczegółowe informacje będą znane dopiero po otrzymaniu wyników badań histopatologicznych.

Rodzicom nie postawiono zarzutów, jednak prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci. 

Współczujemy rodzicom chłopca. Śmierć dziecka to dla rodziców ogromna tragedia. Nie wiemy, jakie były okoliczności wypadku, jednak ostrzegamy: zwróćcie uwagę, czy czasem w pośpiechu nie zostawiacie suszarki bądź prostownicy podłączonej do prądu. Niestety, takie historie są dla nas lekcją i pokazują, jak bardzo powinniśmy być ostrożni. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, jeden telefon, przez który wyjdziemy na minutę z łazienki czy kuchni, by doszło do tragedii.

Czytaj także: Pierwsza pomoc przy porażeniu prądem

źródło: Radio ZET
Redakcja poleca: Uwaga na te sprzęty dla niemowląt! Mogą być niebezpieczne! [WIDEO]
Są prawie w każdym domu, w którym mieszka niemowlę. Są praktyczne i przydatne. Ale odpowiadają też za 80 proc. wypadków wśród niemowląt - o jakich sprzętach mowa?
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci