GRY
 
 

Gdy dzieci rodzą dzieci, dochodzi do tragedii takich jak ta

To wielka tragedia dla całej rodziny. Co kieruje dzieckiem, które chwilę po porodzie wyrzuca noworodka przez okno?

Nastolatka wyrzuciła noworodka przez okno
Poród zaczął się niespodziewanie, za wcześnie. 16-latka z miasta Omaha w amerykańskim stanie Nebraska urodziła we własnej sypialni, po czym wyrzuciła noworodka przez okno z drugiego piętra. 30 minut wcześniej napisała na Facebooku: „ Kto mógłby wyświadczyć mi olbrzymią przysługę i ma samochód?", dodając 3 emoticony przedstawiające zapłakane buźki. 

Nastolatka wyjawiła matce, co zrobiła. Kobieta natychmiast zadzwoniła na numer alarmowy i do  przyjazdu karetki próbowała reanimować noworodka. Wiadomo, że dziewczynka nie urodziła się martwa. Zmarła w trakcie transportowania jej do pobliskiego Centrum Medycznego Uniwersytetu Creighton. Po przywiezieniu do szpitala lekarze oficjalnie stwierdzili śmierć dziecka.
Nastolatkę zamknięto w zakładzie dla młodocianych przestępców. Usłyszy zarzut znęcania się nad dzieckiem ze skutkiem śmiertelnym. 

Coraz więcej słyszymy o dzieciach rodzących dzieci. Nie tak dawno w Polsce 12-latka urodziła dziecko.
– Od 1 stycznia 2015 roku w lecznicy urodziło 14 niepełnoletnich matek, siedem z nich w czasie porodu miało siedemnaście lat, dwie - szesnaście, jedna - piętnaście, jedna czternaście i jedna – dwanaście – wyjaśnia Anna Mazur-Kałuża, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach.

Jak widzimy, tak młode dziewczynki nie są gotowe na to, by być matkami. Nie jesteśmy w stanie zrozumieć, co musi przeżywać taka dziewczynka. Oby takie historie nigdy się nie zdarzały!
 
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj