Gdy mama potrzebuje 5 minut dla siebie
fot. Imgur/JackScagnetti1

To zdjęcie rozbawi cię do łez! Też tak masz?

To zdjęcie podbiło Internet. Nic dziwnego – dla większości mam to znajomy widok. Czy Ty też potrzebujesz czasem chwili dla siebie, a pod drzwiami czeka na ciebie TO?!
Hanna Szczesiak
Gdy mama potrzebuje 5 minut dla siebie
fot. Imgur/JackScagnetti1

Jak wygląda życie mamy?

Każda mama potrzebuje czasem kilku minut dla siebie. W serwisie Imgur pojawiło się zdjęcie, które zdobyło nasze serca! Pewien tata opublikował zdjęcie z podpisem: "Żona chciała 5 minut spokoju. To czekało na nią przed drzwiami". Co czekało przed drzwiami...? Pies, trzy koty i córeczka.

W 24 godziny to zdjęcie wyświetlono ponad 360 tysięcy razy!

Wygląda znajomo?

 
Wife wanted 5 minutes alone.. This was outside her door.


Komentarze pod tym zdjęciem potwierdzają, że to znajomy widok dla wielu rodziców... "Jako matka chowająca się właśnie w ciemnej łazience, rozumiem to" – napisała jedna z mam. "Jestem żoną. Potwierdzam. Przysięgam, moje dzieci myślą o moim mężu jak o czwartym dziecku" – dodała inna. Pod zdjęciem pojawiła się także rada: "One sobie nie pójdą, dopóki ich nie nakarmisz" – napisał jeden z internautów.

Jak to wygląda u was? Czy wasze dzieci też czekają pod drzwiami, kiedy jesteście w łazience albo w pokoju? ;)

Czytaj także:
Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.
Oceń artykuł

Ocena 3 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy