Stephen Ratpojanakul z żoną i synem Reedem
fot. Stephen Ratpojanakul

Ten kilkumiesięczny chłopiec nie wie, co się dzieje... Przekonaj się dlaczego!

Rodzice lubią żartować ze swoich pociech i robić im drobne psikusy. Zobacz, jak ten młody tata żartuje ze swojego synka. Ten film zdobył 2 miliony wyświetleń w 2 dni!
Hanna Szczesiak
Stephen Ratpojanakul z żoną i synem Reedem
fot. Stephen Ratpojanakul
Rodzice uwielbiają żartować ze swoich dzieci! Im maluch jest bardziej zaskoczony i zakłopotany, tym lepszą zabawę ma rodzic... i jego brat bliźniak, co widać na filmiku. Michael Ratpojanakul opiekował się bratankiem przez kilka godzin. Kiedy po małego Reeda przyjechali rodzice, chłopiec nie wiedział, który z panów jest jego tatą – Michael czy Stephen. Bracia postanowili to wykorzystać i nagrali uroczy filmik, na którym Reed nie może się zdecydować, który tata to ten prawdziwy. ;)

Rodzina Reeda jest wyjątkowa. Nie tylko jego tata ma brata bliźniaka. Mama chłopca również ma siostrę bliźniaczkę, która jest... żoną wujka, brata bliźniaka taty. Już rozumiemy zabawną reakcję chłopca – w takiej rodzinie łatwo o pomieszanie! 

Zobacz film:
(tata chłopca jest w szarym swetrze)Lubicie żartować ze swoich maluchów? Jaki dowcip rozbawił was do łez (i pewnie wciąż bawi...)? Piszcie!

Polecamy: Supermama, trojaczki i dwulatek
Redakcja poleca: Zgodne wychowywanie dziecka – film
Zastanawiasz się jak razem zgodnie wychowywać malucha? Twój mąż chce grać z malcem w piłkę, a ty upierasz się przy teatrze. To da się pogodzić.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy