zabawa w śniegu
fot. fotolia.com

Zabawny filmik: Gdyby dorośli zachowywali się jak dzieci

Macie czasem ochotę niczym się nie przejmować? Wycisnąć przy stole banana ze skórki, skoczyć z głośnym krzykiem z kanapy albo pobębnić sobie na garnkach i patelniach (zamiast pichcić w nich zdrowe obiadki)? Popatrzcie, jak korzystają z życia dzieci! Na filmiku, który chcemy Wam pokazać w rolę kilkulatka wciela się dorosły mężczyzna. Zobaczcie przezabawne efekty!
Adela Prochyra
zabawa w śniegu
fot. fotolia.com
Wydłubuje płatki śniadaniowe z zagłębienia kanapy i je zjada. Przy stole wali widelcem w talerz. Jednym ruchem ręki zmiata na stół nielubiany obiad, a po kwadransie żąda pizzy i mówi, że jest głodny. Włazi na meble i skacze z nich z głośnym krzykiem. Przerywa dorosłym i sto razy powtarza "tato! tato! tato!" (chociaż my częściej słyszymy "mamo! mamo! mamo!"), żeby dowiedzieć się co to za narzędzie leży w kącie garażu. Wywala brudne ubrania z kosza na pranie, bo chce w nim posiedzieć. Skacze po kanapie. Zdejmuje ubrania bez wyraźnego powodu, a potem nie wie gdzie są. Zapełnia pamięć Twojego telefonu setkami zdjęć własnego podbródka. Znacie? To popatrzcie, jaką frajdę może mieć dorosły z zachowywania się jak kilkulatek i jak reagują na to inni dorośli!


Redakcja poleca: Jak zrobić kalendarz adwentowy z rolek po papierze [WIDEO]
Kalendarz adwentowy z rolek może być fantastyczną dekoracją domu. Dlatego nie czekaj i już dziś zrób dla dziecka i całej rodziny fantastyczny kalendarz adwentowy.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy