GRY
 
 

Zabawny filmik: Gdyby dorośli zachowywali się jak dzieci

Macie czasem ochotę niczym się nie przejmować? Wycisnąć przy stole banana ze skórki, skoczyć z głośnym krzykiem z kanapy albo pobębnić sobie na garnkach i patelniach (zamiast pichcić w nich zdrowe obiadki)? Popatrzcie, jak korzystają z życia dzieci! Na filmiku, który chcemy Wam pokazać w rolę kilkulatka wciela się dorosły mężczyzna. Zobaczcie przezabawne efekty!

zabawa w śniegu
fot. fotolia.com
Wydłubuje płatki śniadaniowe z zagłębienia kanapy i je zjada. Przy stole wali widelcem w talerz. Jednym ruchem ręki zmiata na stół nielubiany obiad, a po kwadransie żąda pizzy i mówi, że jest głodny. Włazi na meble i skacze z nich z głośnym krzykiem. Przerywa dorosłym i sto razy powtarza "tato! tato! tato!" (chociaż my częściej słyszymy "mamo! mamo! mamo!"), żeby dowiedzieć się co to za narzędzie leży w kącie garażu. Wywala brudne ubrania z kosza na pranie, bo chce w nim posiedzieć. Skacze po kanapie. Zdejmuje ubrania bez wyraźnego powodu, a potem nie wie gdzie są. Zapełnia pamięć Twojego telefonu setkami zdjęć własnego podbródka. Znacie? To popatrzcie, jaką frajdę może mieć dorosły z zachowywania się jak kilkulatek i jak reagują na to inni dorośli!


Redakcja poleca: Filary Rodzicielstwa Bliskości: 6. Pamiętaj o równowadze i wyznaczaniu granic [WIDEO]
Równowaga i mądre stawianie granic - o tym mówi 6. filar rodzicielstwa bliskości. Zobacz, jak troszczyć się o siebie, by móc dobrze opiekować się dzieckiem. Podpowiada psycholożka, Agnieszka Stein, ekspertka nurtu rodzicielstwa bliskości.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami