„Gdzie jest Nemo” i „Auta”

Niesamowite przygody, sympatyczni bohaterowie i dużo dobrego humoru. Tylko teraz dwa kultowe tytuły: „Gdzie jest Nemo” oraz „Auta” w jednym wydaniu.
RAB4-copy.jpg
Książka ukazała się w ramach specjalnej edycji serii „Czytaj i słuchaj” nakładem wydawnictwa AMEET.

Podczas lektury „Gdzie jest Nemo” mali czytelnicy poznają odważną i ciekawą świata rybkę o imieniu Nemo. Bohater marzy o tym, by pójść do szkoły i poznać tajemnice oceanu. Jednak jego tata Marlin w obawie przed czyhającymi w rafie koralowej niebezpieczeństwami, chce go chronić za wszelką cenę. Wydarzenia z pierwszego dnia w szkole stają się początkiem niezwykłych przygód, które na zawsze zmienią życie Nemo i Marlina.

Druga historia to okazja do spotkania z Zygzakiem McQueenem - superszybką wyścigówką, która marzy o wielkiej karierze. Jednak los lubi płatać figle: zamiast na podium, Zygzak trafia do zapomnianego miasteczka i poznaje jego niezwykłych mieszkańców. Pobyt w spokojnej Chłodnicy Górskiej okaże się nie lada wyzwaniem dla przebojowego Zygzaka...

Na dołączonej do książki płycie CD znajdują się słuchowiska zawierające fragmenty oryginalnego dubbingu z filmów w mistrzowskim wykonaniu polskich aktorów. Głosów bohaterom użyczyli m.in.: Krzysztof Globisz, Grażyna Wolszczak, Joanna Trzepiecińska, Piotr Adamczyk, Daniel Olbrychski i Dorota Segda.

Edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj” zawiera tytuły wybrane spośród najpiękniejszych opowieści filmowych Disneya. Dzięki nim najmłodsi wkroczą do zaczarowanego świata pełnego magii i przeżyją niesamowite przygody w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Każdą z historii w sposób szczególny wyróżnia ponadczasowość i uniwersalizm przekazywanych wartości. Opowieści pomagają rozwijać wrażliwość dziecka, uczą współczucia oraz wyrażania emocji. Kiedy dodamy do tego szczyptę magii i porcję dobrego humoru – dobra zabawa gwarantowana, nie tylko dla najmłodszych…

Redakcja poleca: Atoperal najlepszy do suchej skóry dziecka? Sprawdziłam! [TEST REDAKCJI]
Dużo słyszałam, że Atoperal jest hitem wśród preparatów do skóry suchej i atopowej, że ma świetne składy. Postanowiłam to sprawdzić. Przetestowałam go na skórze mojego synka i... własnej. Zobacz wyniki tego egzaminu!

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Już jest 500 plus na pierwsze dziecko

Słoneczne ABC