RAB4-copy.jpg

„Gdzie jest Nemo” i „Auta”

Niesamowite przygody, sympatyczni bohaterowie i dużo dobrego humoru. Tylko teraz dwa kultowe tytuły: „Gdzie jest Nemo” oraz „Auta” w jednym wydaniu.
RAB4-copy.jpg
Książka ukazała się w ramach specjalnej edycji serii „Czytaj i słuchaj” nakładem wydawnictwa AMEET.

Podczas lektury „Gdzie jest Nemo” mali czytelnicy poznają odważną i ciekawą świata rybkę o imieniu Nemo. Bohater marzy o tym, by pójść do szkoły i poznać tajemnice oceanu. Jednak jego tata Marlin w obawie przed czyhającymi w rafie koralowej niebezpieczeństwami, chce go chronić za wszelką cenę. Wydarzenia z pierwszego dnia w szkole stają się początkiem niezwykłych przygód, które na zawsze zmienią życie Nemo i Marlina.

Druga historia to okazja do spotkania z Zygzakiem McQueenem - superszybką wyścigówką, która marzy o wielkiej karierze. Jednak los lubi płatać figle: zamiast na podium, Zygzak trafia do zapomnianego miasteczka i poznaje jego niezwykłych mieszkańców. Pobyt w spokojnej Chłodnicy Górskiej okaże się nie lada wyzwaniem dla przebojowego Zygzaka...

Na dołączonej do książki płycie CD znajdują się słuchowiska zawierające fragmenty oryginalnego dubbingu z filmów w mistrzowskim wykonaniu polskich aktorów. Głosów bohaterom użyczyli m.in.: Krzysztof Globisz, Grażyna Wolszczak, Joanna Trzepiecińska, Piotr Adamczyk, Daniel Olbrychski i Dorota Segda.

Edycja specjalna serii „Czytaj i słuchaj” zawiera tytuły wybrane spośród najpiękniejszych opowieści filmowych Disneya. Dzięki nim najmłodsi wkroczą do zaczarowanego świata pełnego magii i przeżyją niesamowite przygody w towarzystwie swoich ulubionych bohaterów. Każdą z historii w sposób szczególny wyróżnia ponadczasowość i uniwersalizm przekazywanych wartości. Opowieści pomagają rozwijać wrażliwość dziecka, uczą współczucia oraz wyrażania emocji. Kiedy dodamy do tego szczyptę magii i porcję dobrego humoru – dobra zabawa gwarantowana, nie tylko dla najmłodszych…

Redakcja poleca: HIV a ciąża - jakie jest ryzyko zakażenia dziecka? Wywiad z ekspertem
HIV w ciąży to nie wyrok! Dr Ernest Kuchar wyjaśnia, że odpowiednio wykryty i leczony wirus HIV zmniejsza niemalże całkowicie ryzyko przeniesienia się wirusa na dziecko.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy