Gdzie jest Nemo, Czytaj i słuchaj, książka dla dzieci, płyta dla dzieci
fot. materiały prasowe

Gdzie jest Nemo, czyli wielka przygoda małej rybki

Opowieść filmowa o rybce Nemo ma wszelkie atrybuty, aby zdobyć serca dzieci. Wartka fabuła, skrzący się dowcip oraz niepowtarzalni bohaterowie to najważniejsze z nich.
Gdzie jest Nemo, Czytaj i słuchaj, książka dla dzieci, płyta dla dzieci
fot. materiały prasowe
„Gdzie jest Nemo” to zaproszenie na spotkanie z mieszkańcami Wielkiej Rafy Koralowej. Aby ich poznać, wystarczy sięgnąć po książkę wydawnictwa AMEET. Na dołączonej do niej płycie CD usłyszymy wielu znakomitych aktorów polskiego kina, m.in. Krzysztofa Globisza, Grażynę Wolszczak, Joannę Trzepiecińską, Jana Frycza, Mirosława Bakę i Olafa Lubaszenkę.

Podczas lektury mali czytelnicy będą mogli poznać odważnego i ciekawego świata błazenka o imieniu Nemo, którego wielkim marzeniem jest odkrycie tajemnic oceanu. Jednak tata rybki, Marlin, pamiętając o przykrych wydarzeniach z przeszłości, za wszelką cenę chce chronić ukochanego jedynaka przed czyhającymi w rafie koralowej niebezpieczeństwami. Niestety, nadopiekuńczość Marlina przynosi odwrotny skutek. Nemo już pierwszego dnia w szkole łamie zasady i w konsekwencji staje się cennym łupem oceanicznych nurków. Zrozpaczony ojciec, walcząc z własnymi słabościami, wyrusza na poszukiwanie synka. I tak zaczyna się niesamowita przygoda każdego z nich…

Czy ojciec i syn odnajdą drogę do siebie i zrozumieją, co jest tak naprawdę ważne w życiu?

„Gdzie jest Nemo” to książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci  tytuły jak „Auta 2”, „Toy Story / Toy Story2”, „Piękna i Bestia”, „Księżniczka i żaba”, „Król Lew” czy „Mała syrenka” (w sumie 28 tytułów).

Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń, przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń.

Gdzie jest Nemo, książka dla dzieci

babyonline.pl, Mamo to ja, TVN Style, Radio Zet

Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Gdzie jest Nemo”
Liczba stron: 50                                                
Płyta CD
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 226 mm

 
Redakcja poleca: Jak wypadło mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 w naszym teście? Sprawdź!
Badania nad składem mleka z piersi trwają od lat i stanowią inspirację do zmian w składzie mlek modyfikowanych dla niemowląt. W ręce mam oddaliśmy mleko następne Enfamil Premium MFGM 2 i poprosiliśmy o jego przetestowanie. Dowiedz, się jak wypadł ten sprawdzian!
Doładuj
Przeładuj