GRY
 
 

Gdzie wolno karmić piersią? Zobacz film!

Karmienie piersią w miejscach publicznych wciąż wzbudza kontrowersje. Aby rozwiać wątpliwości karmiących mam, Canatella, blogerka i młoda mama, nakręciła film, pokazujący wszystkie miejsca, w których wolno karmić piersią (podpowiadamy: możesz karmić tam, gdzie chcesz!).

Mama karmi piersią niemowlę
fot. Fotolia
Koniec z niedomówieniami, wątpliwościami i wstydem! Blogerka Canatella pokazuje wszystkie miejsca, w których mamy mogą karmić piersią (choć nie we wszystkich to robią...).

W kinie, w Lublinie

„Karmienie piersią to nie taka wielka rzecz” mówi Canatella, mama rocznej Cecilii, która na co dzień karmi piersią (nawet w miejscach publicznych). Blogerka ma nadzieję, że jej film będzie kolejnym głosem w dyskusji o publicznym karmieniu piersią. Aby pokazać, że młode mamy nie mają się czego wstydzić, Canatella stworzyła listę miejsc, w których mamom wolno karmić. Nie ma nic złego w karmieniu w zaciszu własnego mieszkania, ale jeśli malec jest głodny, można go karmić w parku, w sklepie, nad jeziorem, w górach czy nawet podczas treningu. Wszędzie tam, gdzie dziecko tego potrzebuje. Zobacz sama:

 

Podoba nam się pomysł Canatelli: mama może karmić malucha we wszystkich miejscach, w których czuje się komfortowo! Jeśli wstydzisz się karmić w miejscach publicznych lub tego nie lubisz, możesz zostać we własnej łazience, sypialni czy salonie. Najważniejsze, żebyś robiła to, co najlepsze dla ciebie i twojego dziecka. Być może są gdzieś mamy, które karmią piersią nawet na randce...  ;) A co wy myślicie o filmie?

Polecamy: Najlepsze pozycje do karmienia piersią
Redakcja poleca: Czy przeszkadza ci karmienie dzieci piersią w miejscach publicznych [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów o to, czy przeszkadza im karmienie dzieci w miejscach publicznych.
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci