GRY
 
 

Mikołajkowe targi Mamaville - sprawdź, dlaczego warto tam być

Szukasz pomysłu na rodzinne spędzenie mikołajek? Przyjdź na targi Mamaville! Czeka tam na was moc świąteczno-mikołajkowych atrakcji - sprawdź jakich!

mamaville
fot. materiały prasowe

Nie wiesz jak spędzić mikołajki? Najlepiej rodzinnie! Ba, ale gdzie? Na mikołajkowo-świątecznych targach Mamaville. 5 grudnia to będzie dzień pełen atrakcji, zakupów i zabawy! Organizatorzy targów przygotowali dla wszystkich odwiedzających moc niespodzianek i pomysłów na ten prezentowy czas. Tego dnia nie ma mowy o nudzie. Nawet dorośli poczują się jak dzieci! Zrobicie sobie śnieg, cool fotkę z Mikołajem, a przy okazji zaopatrzycie się w superpodarunki u naszych pełnych pasji i świeżych pomysłów wystawców i projektantów. Szykujcie się na dużo nowości, przyjemności i frajdy!!!

Rodzinne mikołajki na targach Mamaville

Mikołajkowo-świąteczne targi Mamaville to doskonały sposób na rodzinne spędzenie mikołajek. Dlaczego? Bo podczas targów czeka na was moc atrakcji, m.in.:

  • strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa / usługi (dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka)
  • strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie)
  • strefa edukacyjno-rozrywkowo-warsztatowa dla dzieci i dorosłych (Wszystkie warsztaty i cała strefa są za bezpłatne!!!)
  • duża strefa mikołajkowa dla dzieci

Targi odbędą się 5 grudnia w godzinach 11-17 przy ul. Domaniewskiej 37A w Warszawie.

Więcej szczegółów znajdziesz na Facebooku.

Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...
Doładuj
Przeładuj