Genialne otulacze SwaddleUP™ ocenione przez mamy na piątkę!

Długi i nieprzerwany sen malucha to marzenie wielu rodziców. Aby dzieci lepiej spały, warto je otulać i umożliwić samouspokojenie. Ciepło, ssanie palców i pocieranie policzków pomaga im się wyciszyć. Jak zapewnić taki odpoczynek? Korzystając z otulacza Swaddle UP™ od Love To Dream! Przetestowały go nasze mamy i aż 96% z nich poleciłoby go innym rodzicom. Poznaj ich opinie.
Otulacz Swaddle UP™ umożliwia dziecku spanie w bardziej naturalnej pozycji – z rączkami w górze. Dzięki temu maluch może samodzielnie się wyciszyć i tym samym łatwiej zasnąć oraz dłużej spać. Otulacz został już wielokrotnie nagrodzony przez rodziców i pediatrów, a co sądzą o nim mamy, które wzięły udział w naszym teście?

Stworzony do lepszego i dłuższego snu

Jeśli chcesz, aby twoje dziecko zaznało więcej snu i tym samym wyspała się także cała rodzina, otul je otulaczem Swaddle UP™. 71% mam potwierdza, że dzięki niemu spały dłużej w nocy.
Milena: Najbardziej podobało mi się to, że dziecko znacznie szybciej i spokojniej zasypiało, a 30-minutowe drzemki w dzień zamieniły się w godzinne. Nie musiałam również niczym dziecka przykrywać. Teraz ćwiczymy samodzielne zasypianie na noc w otulaczu i całkiem nieźle nam idzie.
Mamy potwierdzały także to, że w otulaczu Swaddle UP™ dziecko wierciło się mniej niż wcześniej, dzięki czemu były bardziej spokojne o jego bezpieczeństwo i zdrowie. Ponadto aż 72% mam zauważyło, że zapobiega on niekontrolowanym odruchom Moro, zapewniając ciągłość snu malucha.
Patrycja: Pozycja, w jakiej śpi mój maluszek, jest naturalna, zapewnia swobodny ruch, a do tego daje pewność, że dziecko nie odwróci się niekontrolowanie na brzuszek.

Bo bezpieczeństwo to podstawa

Oprócz dłuższego snu, otulacz Swaddle UP™ zapewnia dziecku także większe bezpieczeństwo niż np.  kocyk. Ponadto dopasowuje się do ciała maluszka, dzięki czemu nie ma ryzyka, że wysunie się on spod materiału lub nakryje nim główkę.
Izabela: Otulacz zapewnia bezpieczeństwo maluszka, dba o jego komfort podczas snu, doskonale otula maleństwo. Sen jest spokojniejszy, nie ma obawy o odkrywanie maluszka i kontrolę nakrywania. Dziecku jest ciepło, a odruchy Moro się zminimalizowały. Bardzo dobry gadżet dla maleństwa w pierwszych miesiącach życia.
Z otulacza można korzystać od urodzenia. Aby zapewniał maluchowi komfort i bezpieczeństwo, należy dobrać go do wagi dziecka, a nie wieku. Gdy maluch usiłuje przewracać się na brzuszek, należy zmienić otulacz na kolejny - ETAP 2 Swaddle UP™ 50/50. Ponadto pamiętaj, aby układać dziecko do snu na plecach i nie wkładać do jego łóżeczka m.in. kołdry, poduszki, kocyka, ochraniaczy bocznych i zabawek.

Otulenie szybkie i bez stresu!

Korzystanie z otulacza Swaddle UP™ nie wymaga skomplikowanego owijania,  jest on szybki i łatwy w użyciu. Wystarczy umieścić w nim dziecko i zapiąć zamkiem błyskawicznym.

80% mam uznało, że zamontowany w nim dwukierunkowy zamek ułatwia dostęp do dziecka.
Marzena: Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne – otulacz mimo moich wyobrażeń grubego i twardego, okazał się cieniutki i miękki w dotyku. Podwójny zamek dla wygody przebrania pieluszki to duży plus, a ochronny kawałek materiału dla zasłonięcia jego zapięcia to dla mnie hit. Tego brakuje w większości np. śpiworków zimowych!

Co jeszcze podoba się mamom w otulaczu Swaddle UP™?

Biorące udział w teście mamy zwróciły uwagę na to, że dziecko jest nim otulone przez całą noc, dzięki czemu jest mu ciepło, co wpływa na komfort snu i tym samym go wydłuża.
Ewelina: Byłam spokojna, że dziecko nie przewróciło się na brzuszek, że skóra oddycha, że rączka  nie zaczepi o buźkę i oczka. Wiedziałam, że dziecku jest przyjemnie i ciepło, bo bardzo dobrze mu się spało. Po użyciu otulacza było spokojne. Bardzo dobrze wyjmowało się maluszka z łóżeczka oraz karmiło na rączkach.
Blisko połowa mam zwróciła uwagę na to, że otulacz Swaddle UP™ wykonano z materiału przepuszczającego powietrze i uniemożliwiającego nadmierne pocenie się dziecka.
Emilia: Mięciutki i przyjemny otulacz sprawił, że sen dziecka stał się spokojny, dłuższy i bezpieczny. Bobas nie drapie się, śpi w naturalnej pozycji pozwalającej na zdrowy rozwój bioderek. Czas, o jaki wydłużył się sen mojego dziecka, pozwolił mi na zadbanie o siebie.
Za dużą zaletę otulacza mamy uznały to, że jego forma pozwala nóżkom i bioderkom naturalnie się zginać. Zauważyły, że posiada certyfikat Międzynarodowego Instytutu Dysplazji Stawu Biodrowego, dzięki czemu jest bezpieczny dla rozwoju bioderek.
Oprócz wygody użytkowania, otulacz Swaddle UP™ zapewnia i łatwość utrzymania – można go prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej.
Marta: Po wyjęciu go był złożony w taki sposób, że nie musiałam go prasować. Spodobał mi się delikatny kolor różu oraz miękki i delikatny materiał, z którego jest wykonany. Po praniu otulacz nie zmienił koloru ani nie rozciągnął się.

Artykuł powstał z udziałem marki Love To Dream
Dane zebrane na podstawie wyników testu na grupie 94 użytkowniczek Mamotoja.pl w terminie 25.11.2020-09.12.2020 r.
 
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos