GRY
 
 

Geri Halliwell i Victorię Beckham połączyły dzieci

Dzieci piosenkarek uwielbiają się razem bawić.

victoria becham, geri halliwell
fot. ONS
Victoria i Geri długo dementowały plotki, jakoby były skłócone, odkąd w 1998 rozpadł się ich zespół Spice Girls, z powodu odejścia Ginger Spice. Geri opowiadała ostatnio prasie, o tym jak zastanawiały się z Victorią, dlaczego cały świat myśli, że dziewczyny są wrogami. "Obydwie wspieramy się nawzajem i jesteśmy z siebie dumne, jesteśmy prawdziwymi przyjaciółkami" - mówi - "zwłaszcza ostatnio kiedy połączył nas wspólny temat - macierzyństwo".

Geri ma 23-miesięczną córeczkę Bluebell, ze scenarzystą Sachą Gervasim. Victoria, ma trójkę synów z futbolista Davidem Beckhamem. Podobno dzieci koleżanek z zespołu uwielbiają się razem bawić. Podczas trasy koncertowej, zjednoczonego ponownie zespołu Spice Girl, chłopcy Beckhamów wspaniale opiekowali się małą Bluebell. Geri wychwala synów Victorii i opowiada jacy są dobrze wychowani i ułożeni. Zwłaszcza 5-letni Romeo poświęca dużo czasu Bluebell i traktuje ja jak młodszą siostrę.
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj