GRY
 
 

Gimnastyka dla języka – audiobook logopedyczny

Żeby posłuchać tych 52 utworów napisanych przez Małgorzatę Strzałkowską, a czytanych przez Annę Seniuk, Jerzego Stuhra, Piotra Fronczewskiego, wcale nie musicie mieć kłopotów z wymową.

recenzje, Gimnastyka dla języka – audiobook logopedyczny
Wystarczy, że chcecie potrenować dykcję. Jeśli macie natomiast problemy,  korzyść podwójna. Bo i trening pod okiem mistrzów,  i wiele przydatnych wiadomości, i wreszcie najróżniejsze ćwiczenia. Ten audiobook powinien się znaleźć na każdej półce.
 
Klaszczą kleszcze na deszczu brzmi tak samo trudno jak w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie. Można sobie połamać język. Ale można też temu zapobiec ćwicząc pod okiem wybitnych aktorów.
Wiersze zostały podzielone na trzy części. Pierwsza Nie tak trudno to powiedzieć, druga Oj, niełatwo to powiedzieć, i wreszcie trzecia,  ta najtrudniejsza nazywa się Ekwilibrystyka języka, i jest przeznaczona nawet do ćwiczeń z logopedii artystycznej. A to już brzmi poważnie. A ponadto dzieci będą do perfekcji dochodzić powoli. Nie zostaną natychmiast rzucone na głęboka wodę. W skomplikowany język polski będą zagłębiać się bez stresu. Bo te wierszyki to także świetna zabawa.
Po każdym wierszu logopeda wypowiada słowa szczególnie ważne, i szczególne trudne. A wszystko po to, aby z gracją cieszyć się artykulacją, bo kto ćwiczy się w wymowie, znajdzie radość w każdym słowie. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami, powtarzając razem z nami.
Okazuje się, że nauka prawidłowej wymowy może być nawet miluśka, że nie wspomnę o satysfakcji. Gdy przyjdzie wam na przykład recytować na pamięć wiersz zadany przez panią nauczycielkę, zaskoczycie wszystkich nie tylko wyraźną wymowa, ale i prawdziwie mistrzowskim aktorstwem. Zatem do dzieła!
 
Gimnastyka dla języka — audiobook logopedyczny
Autorka: Małgorzata Strzałkowska
Czytają: Anna Seniuk, Piotr Fronczewski, Jerzy Stuhr
Wydawnictwo: Media Rodzina
 
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj