GRY
 
 

„GO BABY” W TAMICE

Akademia Kreatywnego Rozwoju dla Dzieci i Dorosłych Tamika serdecznie zaprasza w czwartki na zajęcia „Go Baby”. Z nami nie można się nudzić.

wydarzenia
fot. tamika.pl
Zapraszamy na zajęcia mamy z dziećmi w wieku 6 – 12 miesięcy, 13 – 24 i 25 – 36 miesięcy, które chcą dowiedzieć się jak bawić się z dzieckiem aby pozytywnie wpływać na jego rozwój i dawać mu radość z wzajemnej bliskości. Zapraszamy dzieci, które lubią poznawać nowe dźwięki, tańczyć, śmiać się, rysować, wyklejać, malować, bawić się z rówieśnikami.

Zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji, prowadzone są w formie wesołej zabawy. Skupiamy się na całym rozwoju dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym. Wykorzystywać będziemy proste formy zabawy, masażyki różnych części ciała, będziemy się skupiamy na aspekcie poznawczym, podpowiemy jak udoskonalić umiejętności wychowawcze oraz jak odkrywać i rozwijać zdolności dziecka. Pokażemy proste zabawy paluszkowe, zabawy ruchowe, muzyczne, językowe.

Na zajęcia zapraszamy w każdy czwartek:
- o 10:00 – zajęcia dla dzieci w wieku 6-12 miesięcy (trwają 30min.)
- o 10:45 – zajęcia dla dzieci w wieku 13-24 miesięcy (trwają 45min.)
- o 11:45 – zajęcia dla dzieci w wieku 25-36 miesięcy (trwają 45min.)

Koszt zajęć to 35,00zł
 
Zapraszamy do Tamiki!
Tamika
Ul. Wolska 44
tel: 0 535 644 990

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj