wydarzenia, FikuMikuCafe
fot. FikuMikuCafe

GoBaby w FikuMikuCafe

Poniedziałki, godz.10:30 FikuMikuCafe zaprasza mamy z dziećmi od 6 do 12 miesiąca życia na zajęcia ogólnorozwojowe. z
wydarzenia, FikuMikuCafe
fot. FikuMikuCafe
To zajęcia dla wszystkich mam, które chcą się dowiedzieć jak bawić się z dzieckiem, aby pozytywnie wpływać na jego rozwój i dawać mu radość z wzajemnej bliskości.
Dzieci, które lubią poznawać nowe zabawy, ciekawe dźwięki, lubią śmiać się i spędzać czas z rówieśnikami będą przeszczęśliwe mogąc brać udział w zajęciach GoBaby!
Zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji i prowadzone w formie wesoł
ej zabawy. Spotkania skupiają się na wszechstronnym rozwoju dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym. Uczestnicy spotkań będą wykorzystywać proste formy zabawy, masażyki różnych części ciała, mamy skupią się na aspekcie poznawczym, doskonaleniu umiejętności wychowawczych oraz dowiedzą się jak odkrywać i rozwijać zdolności dziecka. Będą proste zabawy paluszkowe, zabawy ruchowe, muzyczne i językowe.

Zajęcia prowadzi Małgorzata Krasny-Szyszkiewicz, mama 4 – letniej Lenki, psychopedagog i fotografka. Na zajęcia warto ubrać się wygodnie, przynieść kocyk nadający się do położenia na podłodze oraz ubranie, które pozwoli łatwo dostać się do gołych stópek.

Czas trwania: 30 minut.
Zapisy: zapisy@fikumikucafe.pl, 692 448 112
Cena:
20 zł w karnecie miesięcznym
25 zł jednorazowo

FikuMikuCafe
ul. Zwycięzców 32
Warszawa

więcej »
Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy