GRY
 
 

GoBaby w FikuMikuCafe

Poniedziałki, godz.10:30 FikuMikuCafe zaprasza mamy z dziećmi od 6 do 12 miesiąca życia na zajęcia ogólnorozwojowe. z

wydarzenia, FikuMikuCafe
fot. FikuMikuCafe
To zajęcia dla wszystkich mam, które chcą się dowiedzieć jak bawić się z dzieckiem, aby pozytywnie wpływać na jego rozwój i dawać mu radość z wzajemnej bliskości.
Dzieci, które lubią poznawać nowe zabawy, ciekawe dźwięki, lubią śmiać się i spędzać czas z rówieśnikami będą przeszczęśliwe mogąc brać udział w zajęciach GoBaby!
Zajęcia oparte są na różnych metodach wczesnej edukacji i prowadzone w formie wesoł
ej zabawy. Spotkania skupiają się na wszechstronnym rozwoju dziecka: jego ruchu, intelekcie, emocjach i aspekcie społecznym. Uczestnicy spotkań będą wykorzystywać proste formy zabawy, masażyki różnych części ciała, mamy skupią się na aspekcie poznawczym, doskonaleniu umiejętności wychowawczych oraz dowiedzą się jak odkrywać i rozwijać zdolności dziecka. Będą proste zabawy paluszkowe, zabawy ruchowe, muzyczne i językowe.

Zajęcia prowadzi Małgorzata Krasny-Szyszkiewicz, mama 4 – letniej Lenki, psychopedagog i fotografka. Na zajęcia warto ubrać się wygodnie, przynieść kocyk nadający się do położenia na podłodze oraz ubranie, które pozwoli łatwo dostać się do gołych stópek.

Czas trwania: 30 minut.
Zapisy: zapisy@fikumikucafe.pl, 692 448 112
Cena:
20 zł w karnecie miesięcznym
25 zł jednorazowo

FikuMikuCafe
ul. Zwycięzców 32
Warszawa

więcej »
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj