GRY
 
 

Godziny dla rodziny - „Poczytaj mi mamo”

11.02.2012r.,godz.13:00-17:00 „Godziny dla rodziny” startują w Centrum Handlowym Osowa

Centrum Handlowe Osowa
W zlokalizowanym w Gdańsku Centrum Handlowym Osowa rusza akcja „Godziny dla Rodziny" – cykl jedenastu weekendowych eventów skierowanych zarówno do dzieci, jak i ich rodziców.

Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem „Poczytaj mi mamo”. „Godziny dla rodziny” to pierwsza taka inicjatywa w Gdańsku, stworzona z myślą o weekendowych wizytach w galeriach handlowych. Akcja ma charakter rozrywkowo-edukacyjny. Eventy odbywają się raz w miesiącu, zawsze w drugą sobotę miesiąca. Hasłami przewodnimi zaplanowanych spotkań będą m.in.: „Morskie opowieści”, „Warsztaty twórczości”, „Święto słodyczy” czy „Sport to zdrowie”.

PROGRAM SPOTKANIA „Poczytaj mi mamo”:
13.00 uroczyste rozpoczęcie imprezy
13.15 pierwsze spotkanie z logopedą – warsztat „Gimnastyka buzi i języka”
13.35 spotkanie ze znanym pisarzem i podróżnikiem – Panem Romualdem Koperskim
14.10 warsztat teatralny dla dzieci „Teatr nie jest nudny”
14.35 malowanie twarzy, zabawa przy kolorowej rzutnicy
15.00 wspólne czytanie książki Kubuś Puchatek
15.25 drugie spotkanie z logopedą – warsztat „Gimnastyka buzi i języka”
15.45 malowanie twarzy, zabawa przy kolorowej rzutnicy
16.05 warsztat teatralny dla dzieci „Teatr nie jest nudny” cz. II
16.30 konkurs recytatorski
16.55 podsumowanie zabawy, pożegnanie z gośćmi, zaproszenie na kolejne spotkanie

W czasie pierwszego eventu w ramach cyklu „Godziny dla rodziny”, który odbędzie się 11 lutego 2012 roku, Centrum Handlowe Osowa odwiedzi Kubuś Puchatek. Miś wraz z przyjaciółmi zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i nauki. W tym dniu zarówno na najmłodszych, jak i ich rodziców czekać będzie szereg atrakcji, m.in.: konkurs recytatorski, spotkanie ze znanym pisarzem i podróżnikiem Panem Romualdem Koperskim, porady logopedy, warsztaty teatralne, wspólne czytanie książek czy kącik zabaw dla maluchów. „Akcja Godziny dla rodziny powstała w celu urozmaicenia czasu spędzonego przez rodziny na weekendowych zakupach. Zaplanowane eventy to nie tylko rozrywka na wysokim poziomie, ale także możliwość zdobycia nowej, przydatnej wiedzy.

W ramach akcji „Godziny dla rodziny” zostanie uruchomiony program lojalnościowy, będący formą uhonorowania klientów, którzy zdecydowali się spędzić swój wolny czas w Centrum Handlowym Osowa. Do zebrania jest łącznie 11 pieczątek – 1 pieczątka za udział w jednym evencie. Po zakończeniu cyklu 11 spotkań zostanie ogłoszony konkurs na najciekawsze hasło dotyczące minionych imprez. Trzy rodziny, które uzbierają największą liczbę pieczątek oraz wymyślą najlepszy slogan otrzymają fantastyczne nagrody, natomiast autorzy wszystkich pozostałych propozycji – nagrody pocieszenia.

Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj