długi weekend promocje, Biedronka, Lidl
fot. Adobe Stock

SUPERpromocje na długi weekend: zabawki Fisher-Price, baseny i mleko do -80%! (+ godziny otwarcia sklepów)

Jeśli planujesz zakupy w długi czerwcowy weekend, nie tylko zrobisz je bez trudu w sklepach największych sieci handlowych, ale i skorzystasz z mnóstwa promocji, w tym olbrzymich obniżek na mleko dla niemowląt, zabawki i baseny ogrodowe.
Magdalena Drab
długi weekend promocje, Biedronka, Lidl
fot. Adobe Stock
Podczas długiego weekendu będzie można zrobić zakupy w małych sklepach i na stacjach benzynowych, ale także w takich dużych supermarketach jak Biedronka, Lidl czy Carrefour, które dodatkowo kuszą promocjami! Długi weekend w tym roku będzie trwał od czwartku 11 czerwca, kiedy to wypada święto Bożego Ciała, do niedzieli 14 czerwca. Zarówno czwartek, jak i niedziela to dni wolne od pracy i handlu, ale niektóre sklepy wprowadziły też zmiany w godzinach otwarcia w piątek oraz w sobotę.

Biedronka: godziny otwarcia i promocje w długi weekend

Sklepy sieci Biedronka pozostaną zamknięte w świąteczny czwartek i w niedzielę, ale w piątek i sobotę zakupy będzie można robić w standardowych godzinach tak jak w dni robocze. A w środę 10 czerwca Biedronka pracuje aż do 23.30. To nie wszystko, bo sieć przygotowała specjalne promocje dla klientów, którzy odwiedzą sklep w długi weekend: w ofercie m.in. niezawodne pieluchy Dada Extra Care za pół ceny, wyprzedaż zabawek dla dzieci do -80% oraz suche baseny na kulki cenionej przez rodziców marki Fisher-Price. Teraz taki dmuchany basen-helikopter jest dostępny w fantastycznej cenie 119 zł!

Biedronka wyprzedaje też dmuchane baseny ogrodowe. Wodne place zabaw, uwielbiane przez dzieci, to obowiązkowa zabawka do ogrodu albo na działkę na lato. Basen Dinoland o wymiarach 302 x 229 x 112 cm ze spryskiwaczem kosztuje teraz 169 zł (oferta ważna tylko do 20 czerwca).

W długi weekend rodzice niemowląt powinni też zrobić w Biedronce zapas mleka modyfikowanego Nestle Nan Optipro Plus H-MO. „To najnowocześniejsze mleko na rynku!" − twierdzą rodzice oceniający rzeczy dla dzieci w naszym katalogu produktów mamotoja.pl. Teraz za opakowanie 800 g trzeba zapłacić tylko 39,99 zł (przy zakupie dwóch sztuk).
Redakcja poleca: Ciąża donoszona – który to tydzień? [WIDEO]
Ciąża donoszona trwa 40 tygodni, czyli mniej więcej 280 dni. Pamiętaj, że lekarze nigdy nie liczą ciąży w miesiącach – liczy się zawsze skończone tygodnie. Aby sprawdzić, czy ciąża jest donoszona, trzeba obliczyć wiek ciąży, licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, a nie od zapłodnienia.

Lidl: godziny otwarcia w długi weekend

Do Lidla w długi weekend możesz wybrać się o dowolnej porze w ciągu dnia, bo sklepy będą otwarte w takich samych godzinach jak w dni robocze (poza świątecznym czwartkiem i niedzielą). Szykuj się na promocje słoiczków dla niemowląt Gerber (jedyne 3,99 zł za 190 g) i soków Bobofrut po 2,99 zł za butelkę 300 ml.
 

Aldi: godziny otwarcia w długi weekend

Supermarkety Aldi będą przyjmować klientów w godzinach 6-22 w piątek i w sobotę podczas długiego weekendu.

Carrefour: godziny otwarcia w długi weekend

Sklepy Carrefour będą otwarte 12 i 13 czerwca, a o konkretnych dniach i godzinach otwarcia sklepów franczyzowych zdecydują właściciele. W Boże Ciało zakupy będzie można zrobić w niektórych sklepach franczyzowych, a odpowiednia informacja pojawi się w wybranych placówkach.

Tesco: godziny otwarcia w długi weekend

Tesco planuje pracę w standardowych godzinach w piątek oraz w sobotę. 

Kaufland: godziny otwarcia w długi weekend

W sklepach Kaufland nie należy spodziewać się zmian, jeśli chodzi o pracę w piątek i w sobotę. Warto skorzystać z obniżek cen mleka modyfikowanego Bebilon: 1100 g kosztuje 44,99 zł (zamiast 69,29 zł).
 

Żabka: godziny otwarcia w długi weekend

Niektóre sklepy Żabka, poza piątkiem, sobotą i niedzielą, mogą być otwarte nawet w czwartek 11 czerwca, o czym zdecydują sami właściciele. 

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy