GRY
 
 

5-latka wypadła z szóstego piętra. Matka była pijana

Do dramatycznego wypadku doszło w jednym z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim. 5-letnia dziewczynka wypadła z balkonu i trafiła do szpitala. Jej stan jest ciężki.

Dziecko wypadło z balkonu
fot. Fotolia
W poniedziałek, 3 kwietnia, w Gorzowie Wielkopolskim doszło do dramatycznego wypadku. 5-letnia dziewczynka wypadła z balkonu na 6. piętrze.

Dziecko wypadło z 6. piętra

Policja ustaliła, że 5-letnia dziewczynka bawiła się na balkonie z 3-letnim bratem. Prawdopodobnie chciała przejść z jednego balkonu na drugi i spadła. Nie wiadomo, gdzie w chwili wypadku była matka dzieci. Policjanci ustalili, że 23-letnia kobieta była nietrzeźwa, miała we krwi 0,8 promila alkoholu.

"5 minut wcześniej byłam na balkonie na papierosie. Widziałam, jak na innym balkonie bawiły się dzieci. Kilka minut później usłyszałam krzyk matki. Wtedy wyjrzałam przez balkon i zauważyłam białą czapeczkę" – powiedziała w rozmowie z TVN jedna z sąsiadek.

Dziewczynka walczy o życie w szpitalu. Ma liczne obrażania, jej stan jest bardzo ciężki. Przebywa w stanie śpiączki farmakologicznej. "Jest podłączona do respiratora i wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej. Póki co, nie można mówić o jakichkolwiek rokowaniach" – mówi rzecznik prasowy gorzowskiego szpitala Agnieszka Wiśniewska.

Trzymamy kciuki za 5-letnią dziewczynkę. Mamy nadzieję, że uda jej się wrócić do pełni sił. Apelujemy, uważajcie na wasze maluchy!

Zobacz także: 2-latek wypadł z okna. Jak uniknąć tragedii? Sprawdź!

Źródło: nowa.tv, tvn24.pl
Redakcja poleca: Uwaga na te sprzęty dla niemowląt! Mogą być niebezpieczne! [WIDEO]
Są prawie w każdym domu, w którym mieszka niemowlę. Są praktyczne i przydatne. Ale odpowiadają też za 80 proc. wypadków wśród niemowląt - o jakich sprzętach mowa?
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci