GRY
 
 

Gra detektywistyczna z Lassem i Mają

23,24.02.2012r., godz.12:00-16:00 Wydawnictwo Zakamarki i IKEA zapraszają na grę detektywistyczną inspirowaną najnowszą częścią przygód Lassego i Mai Tajemnicą miłości.

zakamarki
UWAGA! Grę można rozpocząć do godz. 15:00. Punkt startowy znajdziecie na parterze obok Sklepiku Szwedzkiego, niedaleko od Smalandii. Punkty z zadaniami znajdują się na pierwszym piętrze sklepu.

Wspólnie przez cztery godzin będziemy śledzić, tropić, rozwiązywać zagadki. Będziemy detektywami. Na każdego uczestnika zabaw czeka mała niespodzianka. Odbędzie się również kiermasz książek Wydawnictwa Zakamarki. Klubowicze programu IKEA FAMILY będą mogli zakupić wszystkie tytuły z rabatem 15%.

Wydarzenie organizowane jest w związku z partnerstwem Wydawnictwa Zakamarki i salonu IKEA w ramach programu IKEA FAMILY.

IKEA POZNAŃ
ul. Szwedzka 10 61-285
Poznań

W razie jakichkolwiek pytań proszę dzwonić pod numer 513 340 768 Książki z rabatem 15% z kartą IKEA FAMILY dostępne w Poznaniu takżę w: księgarni W Drodze na Deptaku księgarni Między Słowami kawiarni Motylarnia salonie fryzjerskim Czuprynka.
Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (0 oceny)

0.0
Doładuj
Przeładuj