Graj z nami część 1

Sześć fantastycznych i wciągających gier dla każdego, bez względu na wiek!
Leśne opowieści
Życie w lesie wcale nie jest takie proste i przyjemne, jak mogłoby się wydawać, szczególnie jeśli jest się małym stworkiem o niezbyt groźnym wyglądzie. Warto jeszcze wspomnieć o spiżarni pełnej owoców, z którymi nasz bohater nie bardzo chciałby się rozstać. Cel jest prosty - za wszelką cenę ochronić zapasy przed nadciągającymi z każdej strony przeciwnikami.

Wesołe akwarium
Rybki wesoło pływają w akwarium i wcale nie mają ochoty być złapane. Jednakże nasz sklep akwarystyczny odwiedzają liczni, niecierpliwi klienci, którzy nie zamierzają wyjść z pustymi rękami. W pojedynku sprzedawcy z rybkami może być tylko jeden zwycięzca. Zadanie nie jest proste, ale na pewno sobie poradzisz.

Geograficzna strzelnica
To prawdziwe wyzwanie, wymagające doskonałej zręczności i bystrego oka. W geograficznej strzelnicy czeka wiele miejsc na odkrycie. Sucha jak pieprz Afryka, tajemnicza Azja, deszczowa Amazonia, Ameryka, Europa i słoneczna Australia. Wszędzie tam przeżyjesz wspaniałą przygodę.

Kosmiczna rodzina
Podobno jesteśmy sami we Wszechświecie. Mamy tu jednak dowód na to, iż jest to nieprawda. Pewna rodzina z okolic Plutona postanowiła odwiedzić swoich bliskich, mieszkających na Ziemi. Niestety, podczas podróży zepsuł się im międzyplanetarny statek. Naprawa nie jest jednak taka prosta, gdyż wymaga ogromnej liczby części zamiennych. Musisz pomóc naszym bohaterom.

Wielka wyprawa zwierząt
Małpka, gąsieniczka, pingwinek i żółwik - wszystkie te zwierzaki zgubiły się i szukają drogi do domu, a Ty musisz im pomóc! Sprawdź, jak działają pękate grzybki, niepozorne liście czy choćby najzwyklejsze kwiaty i. Nie zdradzajmy wszystkich niespodzianek, które czekają na Ciebie.

Kapitan Kosmosik
Miejsce akcji - samotna kosmiczna osada, narażona na liczne niebezpieczeństwa. Deszcz meteorów, atak wielkiego stwora czy potężnego statku nieprzyjacielskiego. Zabrzmiało groźnie? Na szczęście dzielny Kapitan Kosmosik czuwa i śmieje się w twarz wszelkim przeciwnościom losu. Wciel się w naszego bohatera i staw czoła licznym wyzwaniom!

Redakcja poleca: Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"
Jak powstaje zdjęcie na okładkę "Mamo, To Ja"

Ocena (1 ocena)

5.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj