gry rodzinne - wybór najlepszych gier rodzinnych do wspólnego spędzania czasu!
fot. adobe stock

Gry rodzinne: wybór najlepszych gier rodzinnych do wspólnego spędzania czasu!

Gry rodzinne gwarantują mnóstwo śmiechu i niezapomnianą zabawę. Jeśli szukasz gier, w które możecie zagrać całą rodziną, zapoznaj się z naszym wyborem!
Katarzyna Gałązkiewicz
gry rodzinne - wybór najlepszych gier rodzinnych do wspólnego spędzania czasu!
fot. adobe stock
Gry rodzinne to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, lecz także dla dorosłych. Są dobrą alternatywą dla gier internetowych czy karcianych. Na rynku dostępnych jest wiele gier rodzinnych, które oprócz tego, że pobudzają do myślenia, to wciągają na wiele godzin i zapewniają mnóstwo emocji!

Gry rodzinne:

Gry rodzinne. Monopoly Mario
Gry rodzinne. 5 sekund
Gry rodzinne. Kolejka
Gry rodzinne. Taboo junior
Gry rodzinne. Kalambury. Podróż po Polsce

Monopoly Mario — to połączenie dwóch kultowych gier — Monopoly i Mario — w jedną. Te dwie gry rodzinne w jednym, to nie tylko źródło rozrywki, ale też świetna okazja do spędzenia wolnego czasu z najbliższymi. Jak zapewniają producenci, gra rozwija myślenie strategiczne, kształtuje umiejętność planowania oraz podejmowania szybkich decyzji, a także ćwiczy zdolności negocjacyjne. Cechy przydatne nie tylko w grze, ale i w życiu!
gra Monopoly Mario
 
MONOPOLY GAMER MARIO
ALLEGRO
79.95 zł


5 sekund — jest grą rodzinną o bardzo prostych zasadach. Gracz ma zaledwie 5 sekund, aby odpowiedzieć na 3 pytania. Zadanie jest o tyle utrudnione, że czas mierzy dołączony do zestawu zegar, wyposażony w specjalne kulki, których zadaniem jest rozpraszanie zawodników podczas udzielania odpowiedzi. To jedna z prostszych, ale również bardzo wciągających rodzinnych gier planszowych.
gra  5 sekund Junior
 
TREFL GRA 5 SEKUND JUNIOR PLANSZOWA RODZINNA
ALLEGRO
72.9 zł


Kolejka — to gra rodzinna, która nawiązuje do kolejek, jakie miały miejsce w czasach PRL. Zasady gry są proste — gracze muszą skompletować otrzymaną na początku gry listę zakupów. Aby zrobić zakupy, należy ustawić się w kolejce. Zadanie jest o tyle utrudnione, że w sklepach są puste półki, a ilość przedmiotów jest ograniczona, więc nie każdy znajdzie to, czego szuka. Do gry dołączone są specjalne karty, które służą do przechytrzenia przeciwników, dlatego że pozwalają ominąć tłum oczekujących. Kolejka jest dla dzieci niezłą lekcją historii, a dla rodziców nostalgicznym wspomnieniem!
gra Kolejka w PRL
GRA TREFL KOLEJKA W PRL
ALLEGRO
79.9 zł


Taboo junior — to gra, w której należy opisać dany przedmiot bez używania kluczowych do tego słów. W taboo gra się drużynami. Jeśli chcesz, aby twój zespół odgadł słowo, które masz na myśli — musisz używać synonimów, ale w taki sposób, by nie naruszyć tabu! Taboo junior jest skierowany do wszystkich dzieci od 8 roku życia. Pytania mają odpowiedni poziom trudności, przez co rozgrywka nie zniechęci malucha. Ta gra rodzinna ma ogromną zaletę — pomaga wzbogacić zasób słów i zachęca do kreatywnego myślenia. Taboo Junior świetnie sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych zabaw, jak i dziecięcych spotkań.
gra Taboo Junior
HASBRO GRA TABOO JUNIOR
ALLEGRO
49.9 zł


Kalambury. Podróż po Polsce — jest to tradycyjna zabawa w odgadywanie haseł, które nawiązują do lokalnych tradycji i kultur. Zawodnicy muszą wykazać się znajomością realiów, m.in. popkultury, historii, geografii i show-biznesu. Rodzinne kalambury. Podróż po Polsce to świetna rodzinna gra, która ma walor edukacyjny — dzięki niej, można się naprawdę wiele nauczyć!
gra kalambury podróż po Polsce
TREFL GRA KALAMBURY PODRÓŻ PO POLSCE
ALLEGRO
58.99 zł

Zobacz także:
Redakcja poleca: Klocki dla dzieci - film
Dlaczego warto kupić dziecku klocki? Jakie klocki wybierać dla młodszych i starszych dzieci? Zobacz, co radzi psycholog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy