GRY
 
 

Gwiazdka dla dzieci w klubie Maska

Gwiazdka to szczególny czas przede wszystkim dla dzieci. Żadne dziecko w Wigilię nie powinno czuć się zapomniane.

Obraz5.jpg
DATA : 18 grudzień 2010 (sobota), godz. 21.00, wstęp wolny
PROWADZĄCY: Grażyna Wolszczak, Laura Łącz, Michał Milowicz
MIEJSCE: klub MASKA  
MALI GOŚCIE: Dom Dziecka " Julin" w  Kaliskach , Dom Dziecka w Równem, Dom Dziecka w Kisielanach, Pogotowie Opiekuńcze w Izdebnie, Podopieczni Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Siedlcach

Ludzie pytają dlaczego to robimy. To proste: W zamian za wdzięczność dzieciaków; zdziwienie, kiedy otwierają prezenty i radość na ich twarzach, kiedy zaglądają do środka. Tylko tyle i aż tyle. Bo to wielka rzecz pomagać dzieciom i wspierać te, które tego wsparcia potrzebują najbardziej.

Gwiazdka to szczególny czas przede wszystkim dla dzieci. Żadne dziecko w Wigilię  nie powinno czuć się zapomniane. Tych kilka podarunków dla nas to niewiele, a dla dzieci z Domu Dziecka to bardzo dużo.


Zbieramy  wszystkie rzeczy, dzięki którym na twarzach dzieciaków może się pojawić uśmiech (słodycze, maskotki, gadżety, drobne zabawki).

 Akcję można wesprzeć finansowo, wpłacając pieniądze na konto z dopiskiem "Dzieciaki".
Nr konta: 84105010381000009073176787.


Ponadto można przekazać produkty, które wystawią na licytację na allegro.pl. W ubiegłym roku z podobnych działań udało się zebrać 20 tyś. za które kupiono słodycze, zabawki, zamówiono catering, opłacono wszystkie animację dla dzieci oraz zakupiono upominki i sprzęt dla 3 domów dziecka.

Każdy z partnerów otrzyma w podziękowaniu laurkę od dziecka ;)

 
Redakcja poleca: Jaką rolę w twoim dzieciństwie odegrała babcia? [SONDA ULICZNA]
O to, jaką rolę w naszym dzieciństwie odegrała babcia zapytaliśmy przechodniów. W niedzielę obchodzimy Dzień Babci i z tej okazji życzymy wszystkim babciom dużo zdrowia i uśmiechu!

Ocena (0 oceny)

0.0
Więcej:
Doładuj
Przeładuj