Gwiazdy chwalą się czerwonymi paskami swoich dzieci
fot. Instagram/katarzynacichopek

Gwiazdy chwalą się czerwonymi paskami na świadectwach swoich dzieci

W związku z zakończeniem roku szkolnego wśród celebrytów pojawił się na Instagramie nowy trend. Rodzice zaczęli pokazywać świadectwa swoich dzieci z czerwonym paskiem. Inni z kolei byli równie dumni ze swoich pociech, nawet jeżeli nie dostały one takiego wyróżnienia.
Joanna  Biegaj
Gwiazdy chwalą się czerwonymi paskami swoich dzieci
fot. Instagram/katarzynacichopek
Początek wakacji dla wielu celebrytów był nie tylko okazją do radości, ale również możliwością pochwalenia się osiągnięciami swoich dzieci. Gwiazdy chętnie pokazywały na Instagramie, jak ich latorośle świętowały koniec roku szkolnego.

Czerwone paski na świadectwie dzieci

Czerwonym paskiem na świadectwie dziecka pochwaliła się między innymi Katarzyna Cichopek. Aktorka była dumna ze swoich dzieci nie tylko z powodu świetnych wyników w nauce, ale też tego, że przetrwały ten rok z uśmiechem na ustach.
 

Również Tomasz Oświeciński pochwalił się sukcesami swojego dziecka. Celebryta w bardzo wzruszających słowach opisał swoją córkę – docenił jej urodę, talent aktorski oraz to, że jest sumienną uczennicą. Dziewczynka również miała świadectwo z paskiem
 

Czerwony pasek to nie wszystko!

Pozostałe gwiazdy nie zdradziły, czy ich dzieci miały czerwony pasek na świadectwie. Wyjątkiem była Monika Mrozowska, która też pokazała świadectwo swojej córki, jednak napisała wprost, że na cenzurce nie ma czerwonego paska. Podkreśliła jednak, że ma inne powody do dumy ze swojego dziecka.
 

Przepustką swojej córki do kolejnej klasy pochwalił się również raper Popek.
 

Koniec roku szkolnego swoich dzieci podsumowała także Maja Ostaszewska: „Moi szczęśliwie dobrnęli do końca. Mimo że po drodze nie było łatwo, Franek dostał się do wymarzonego liceum, a Janka kończy szóstą klasę z pięknym świadectwem. Podziwiam ich za to, jak dali radę mimo tylu miesięcy izolacji, osamotnienia, stresu”.
 

Również Daria Ładocha nie kryła wzruszenia tym, że jej córka jest już uczennicą kolejnej klasy.
 

Aneta Zając z kolei opublikowała na Instagramie urocze zdjęcie swoich synów, które opatrzyła słowami: „Jestem dumna z moich dzieci, że tak świetnie poradzili sobie w tym trudnym i nietypowym roku szkolnym”.
 
 
Zobacz także: 
Redakcja poleca: Jak zrobić kotylion z papieru: łatwa instrukcja DIY
Kotylion to obowiązkowa ozdoba na Święto Niepodległości. Aby zrobić kotylion, potrzebujesz jedynie kawałka papieru, papierowej papilotki do ciastka i wydrukowanego na kartce orzełka, którego szablon znajdziesz na naszej stronie. Taki kotylion narodowy to proste zadanie. Dzięki naszej instrukcji szykowanie ozdób na 11 listopada stanie się niezłą frajdą. Podpowiadamy, jak zrobić prosty i efektowny kotylion z papieru.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy