Gwiazdy pokazały naukę zdalną swoich dzieci
fot. Instagram/agata_rubik

Gwiazdy pokazują naukę zdalną swoich dzieci. U was też tak to wygląda?

Z powodu pandemii wszystkie dzieci uczą się teraz w trybie zdalnym. Znane osoby, między innymi Kasia Bosacka, Agata Rubik, Karolina Malinowska, Joanna Moro pokazały, jak wygląda nauka ich pociech.​
Joanna  Biegaj
Gwiazdy pokazały naukę zdalną swoich dzieci
fot. Instagram/agata_rubik
W tamtym tygodniu premier zapowiedział nowe obostrzenia. Między innymi zamknięte są szkoły, galerie handlowe, instytucje kulturalne. Do tej pory dzieci klas 1-3 mogły uczyć się w trybie stacjonarnym, jednak od 7 listopada i one uczą się online. Gwiazdy pokazały, jak wygląda nauka ich dzieci w domowym zaciszu. 

Agata Rubik z córeczką

Żona Piotra Rubika jest mamą 11-letniej Helenki i 7-letniej Alicji. Młodsza pociecha Agaty i Piotra od poniedziałku również rozpoczęła naukę zdalną, więc jej mama z tej okazji opublikowała wspólne zdjęcie. Dodała do niego pełen zmotywowania opis „no to jedziemy z tym koksem”.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No to jedziemy z tym koksem. #onlinelearning #szkolaonline #nauczaniezdalne

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Redakcja poleca: Znany dziennikarz: Te dzieci w przyszłości odkryją nowe leki. A my skorzystamy! [WIDEO]
Twoje dziecko choruje częściej niż inne? Skoro tak, to nie tylko je lecz, ale też spróbuj zainteresować nauką. Wśród noblistów i odkrywców wielu było takich, którzy chorowali jako dzieci - mówi Wojciech Mikołuszko, dziennikarz i popularyzator nauki.

„Pełna chata” Katarzyny Bosackiej

Katarzyna jest mamą czwórki dzieci, najmłodsze z nich na początku tygodnia ponownie rozpoczęło naukę zdalną. Dom dziennikarki jest pełen ludzi – dzieci uczą się zdalnie, rodzice pracują przez telefon. Kobieta życzyła wszystkim... cierpliwości. Naukę online 7-letniego Franka pokazała również Kasia Bosacka.


Nauka online w domu Joanny Moro 

Joanna Moro kilka miesięcy temu urodziła córeczkę, jednak jest także mamą dwóch starszych chłopców: 7-letniego Jeremiego i 10-letniego Mikołaja. Aktorka na instagramowych relacjach pokazała, jak wygląda nauka jej syna.

Nauka zdalna dziecka Joanny Moro


Domowa szkoła u Karoliny Malinowskiej i Oliviera Janiaka

Karolina Malinowska i Olivier Janiak mają trzech synów: 9-letniego Christiana, 7-letniego Juliana i 11-letniego Fryderyka. Najmłodszy z nich ostatnio przeszedł na tryb nauki zdalnej, a jego mama zamieściła zdjęcie z e-lekcji na swoim Instagramie. Była modelka napisała, że trzyma kciuki za wszystkich najmłodszych i ich rodziców. 

Nauka zdalna dziecka Karoliny Malinowskiej
Źródło: Instagram

Zobacz także
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy