gwiazdy świętowały Dzień Mamy
fot. Instagram

Gwiazdy świętowały Dzień Mamy: Ida Nowakowska w pracy, Małgorzata Rozenek-Majdan na plaży

Gwiazdy show-biznesu świętowały Dzień Mamy na swój sposób: jedne hucznie, inne w domowym zaciszu z bliskimi. Nie brakowało wzruszeń, słów wdzięczności i... ciężkiej pracy.
Magdalena Drab
gwiazdy świętowały Dzień Mamy
fot. Instagram
Polskie celebrytki obchodziły Dzień Matki – niektóre po raz pierwszy! Nie wszystkie spędziły cały ten świąteczny czas z dziećmi, ale większość z nich zamieściła w sieci wzruszające wpisy i zdjęcia.

Gwiazdy świętują Dzień Mamy: z dziećmi, na wakacjach, w pracy

Dla Idy Nowakowskiej tegoroczny Dzień Matki był tym pierwszym – gwiazda urodziła zaledwie 3 tygodnie temu. Połóg nie jest jednak dla niej przeszkodą, by... stawić się w pracy. 26 maja prezenterka pojawiła się w studio telewizyjnym i poprowadziła świąteczne wydanie programu „Pytanie na śniadanie”. Niektórzy zarzucają jej, że zamiast zajmować się synkiem, myśli jedynie o karierze. Z relacji Idy Nowakowskiej wynika jednak, że zaraz po nagraniu popędziła do domu na spotkanie z dzieckiem i własną mamą.

Przypominamy, że Ida Nowakowska wróciła do pracy już wcześniej, tylko kilka dni po porodzie, jako jurorka programu „Dance, dance, dance”.
 

Małgorzata Rozenek-Majdan Dzień Matki spędziła na wakacjach w Meksyku. Z okazji własnego święta pochwaliła się zdolnymi dziećmi: najstarszy Staś zaprojektował dla niej marynarkę, Tadeusz zerwał bukiet kwiatów, a Henio dał buziaka.

„Jestem dumna z siebie, że jako Mama pozwalam moim synom gonić swoje marzenia”, napisała.
 

Lara Gessler w Dzień Mamy wróciła wspomnieniami do swoich starań o dziecko oraz przypomniała radość z pozytywnego testu ciążowego. Dodała otuchy wszystkim kobietom, które na razie bezskutecznie próbują zajść w ciążę. 

„Chcę Wam dziewczyny powiedzieć, żebyście się nie poddawały. Bo kiedy to się już stanie, to wynagradza całe oczekiwania i nerwy”.
 

Z kolei Anna Lewandowska pod pięknym zdjęciem z córką wyznała, że chciałaby zatrzymać czas. Podpisujemy się pod tym! W końcu każda mama marzy, by te cudowne chwile z naszymi dziećmi nigdy nie przeminęły.
 

Maja Bohosiewicz w długim i zabawnym wpisie przywołała obraz własnej mamy, jaki pamięta z dzieciństwa. I porównała mamę do Thermomixa! Gwiazda zawdzięcza jej troskliwą opiekę, codzienne obiady i ubrania ułożone w kolejności, w jakiej mają być założone. „Żyj nam sto lat!” – podsumowała aktorka.
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Prezent na Dzień Matki: ozdobna świeczka. Maluch pęknie z dumy!
Na Dzień Mamy najlepszy będzie prezent własnoręcznie wykonany przez dziecko. Ozdobna świeca jest prosta do zrobienia, a w dodatku bardzo efektowna. Idealna na Dzień Matki!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy