Co w czasie kwarantanny robią z dziećmi Socha, Rozenek i Zielińska (i inne gwiazdy)? [FILM]

Znane aktorki i modelki nie tracą czasu podczas kwarantanny i aktywnie spędzają czas z dziećmi w domu. Kasia Zielińska pokazuje, jak wygląda trening z dziećmi, a Kasia Cichopek nie traci okazji, by wyrobić u dzieci praktyczne nawyki. Gwiazdy chętnie dzielą się zdjęciami ze wspólnych zabaw, a niektóre aktorki nie kryją nawet twarzy maluchów.
Czas pandemii służy pogłębianiu rodzinnych więzów, także wśród gwiazd, które więcej czasu spędzają teraz z dziećmi w domach. I pewnie dlatego chętniej niż zwykle udostępniają wspólne zdjęcia na Instagramie. Jak wyglądają dzieci znanych rodziców? Co robi w czasie przymusowej kwarantanny Małgosia Socha z trójką dzieci, ciężarna Małgosia Rozenek i Kasia Zielińska z synami?

Kasia Cichopek nie marnuje okazji do nauki

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel są dumnymi rodzicami 11-letniego Adama i 6-letniej Helenki. Trzeba przyznać, że maluchy rosną jak na drożdżach, a Hela ma już bardzo długie włosy. Aktorka we wpisach pod postami podkreśla, że w tym wyjątkowym czasie szczególnie pilnuje dzieci, by dbały o higienę rąk.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani, mam nadzieję, że pamiętacie o częstym i dokładnym myciu rąk Waszych pociech? Jednak częste mycie silnymi detergentami może przesuszać, a nawet podrażniać delikatną skórę dzieci. My stosujemy delikatny płyn do ciała @4organic, który nie tylko pielęgnuje, nawilża i jest hipoalergiczny, ale także zmywa drobnoustroje i jest łagodny dla skóry. Jest bezzapachowy, pozbawiony barwników. W wersji dla dziewczynek i chłopców. Pierwsze kosmetyki w Polsce, które otrzymały certyfikat @allergycertified ✅ - gwarancja, że minimalizują jakiekolwiek uczulenie i podrażnienia. Znajdziecie je w sklepie internetowym www.4organic.pl. Butelki tych kosmetyków w 100% wykonane są z plastiku pochodzącego z recyklingu. #organiccosmetics #naturalcosmetics #cosmeticforkids #momlife #4organic

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Anna Guzik pozwala dzieciom na więcej

Anna Guzik do tej pory raczej stroniła od pokazywania zdjęć swoich trzech córek w sieci. Teraz w czasie pandemii chyba zmieniła podejście do tej kwestii. Ostatnio pokazała, jak dziewczynki pomalowały się jej kosmetykami.

Kasia Zielińska nie rezygnuje z własnych pasji

Synowie Kasi Zielińskiej nie odstępują mamy na krok. Towarzyszą jej nawet w zajęciach jogi, ale oczywiście wszystko odbywa się z wielkim poczuciem humoru. Aktorka stara się urozmaicać im także czas edukacyjnymi zabawami
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Aaaaaaaaaaa🍼🍫🍬🍭🐭🐼🦁🐵👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻👶🏻😜 Drodzy Rodzice! Jeśli macie chwilowe załamanie, nie wiecie co zrobić z pociechami, jesteście zmęczeni....zapraszam na czytanie bajek!!!! Ja umilę Wam czas dziś od 19! Czytamy w każdy poniedziałek, środę i piątek! Zielenina i silna grupa pod wezwaniem: W TELEFONIE, NA TABLECIE CIOTKA Z WUJKIEM BAJKI PLECIE📘📗📒📙 I głowa do góry! Wykorzystajmy ten czas na przytulanie, gotowanie, malowanie, całusy, nicnierobienie. Na to wszystko, na co nie mieliśmy czasu wcześniej💪🏻💪🏻💪🏻 o czym każdego dnia marzyliśmy❤️🍀 To moja prywatna filozofia, jest mi lepiej, jak w ten sposób o tym myślę! Trzymajcie się kochani! Nosy do góry! A dzieci zapraszam na bajki! Dajcie Rodzicom chwilę wytchnienia🌸🌺❤️ #zostajewdomu #przerwanabajkę

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)

Małgosia Socha stawia na zabawę

Na nudę w domu na pewno nie narzeka Małgosia Socha. Aktorka wychowuje troje dzieci: Zosię, Basię i małego Stasia. Mimo że zdjęcia z dziećmi pojawiają się jej Instagramie dość często, Socha konsekwentnie nie pokazuje ich twarzy. Aktywna mama z przyjemnością bierze udział w zabawach z dziećmi, nawet tych najbardziej szalonych.

Iza Janachowska cały czas spędza z synkiem

Z synem zaś uwielbia pozować Izabela Janachowska. Mały Christopher jest wyjątkowo podobny do swojego taty i z chęcią bierze udział w fotograficznych sesjach z mamą.

Joanna Krupa chwali się córeczką

Podobnie jak Janachowska, twarzy dziecka nie ukrywa też nigdy Joanna Krupa. Modelka z córką Ashą uwielbia spędzać czas na tarasie i nad basenem. Przy okazji Krupa chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i filmami, które dokumentują ważne wydarzenia z życia córeczki, np. pierwszą kąpiel w basenie czy pierwszy posiłek podczas rozszerzania diety.

Małgosia Rozenek pokazuje dom i dzieci

Jedną z najsłynniejszych mam w Polsce jest z pewnością ciężarna Małgorzata Rozenek. Perfekcyjna pani domu nigdy nie miała problemu z udostępnianiem wizerunku swoich dwóch synów, Stasia i Tadeusza. Niedawno Rozenek zauważyła, że jej syn Tadeusz był w dzieciństwie bardzo podobny do księcia George'a, co zobrazowała stosownym zdjęciem. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coś w tym jest😂😂😂

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

U Weroniki Rosati rządzi córka

Do grona dumnych mam należy też Weronika Rosati. Aktorka przyznała, że w jej domu córeczka Elisabeth jest prezesem. To ona dyktuje, jak ma wyglądać ich dzień w czasie kwarantanny. Po zdjęciach Rosati widać, że jej rodzina czas spędza bardzo aktywnie i na świeżym powietrzu.
 

Zobacz też:
Oceń artykuł

Ocena 0 na 0 głos

Zobacz także

Popularne tematy