Anna Lewandowska z Klarą i Olga Frycz z Helenką
fot. Instagram/annalewandowskahpba toja_mama/kolaż mamotoja.pl

Lewandowska i Frycz wybrały takie same naczynia dla córek. Śliczne!

Popularne mamy pochwaliły się, że ich dzieci chętnie zjadają posiłki. Nic dziwnego, skoro mają je tak pięknie zaserwowane!
Milena Oszczepalińska
Anna Lewandowska z Klarą i Olga Frycz z Helenką
fot. Instagram/annalewandowskahpba toja_mama/kolaż mamotoja.pl
Dobór odpowiedniej zastawy stołowej dla maluszka wbrew pozorom ma ogromne znaczenie. Z talerzyka, który jest ładny i kolorowy, prawdopodobniej wszystkie produkty znikną szybciej niż ze zwykłego białego talerza. Barwne naczynka i sztućce sprawiają, że jedzenie staje się przyjemne jak zabawa, a o to przecież chodzi, by posiłki miło kojarzyły się dzieciom. Najwyraźniej wiedzą o tym znane mamy, Anna Lewandowska i Olga Frycz, bo widać, że do ładnej zastawy stołowej dla najmłodszych przykładają ogromną wagę – w trosce o to, by waga ich dzieci również była idealna.

Gwiazdy wybierają naczynka marki Done by Deer

Śledząc profile popularnych mam w mediach społecznościowych, można zauważyć, że Ania i Olga są bardzo zadowolone z marki Done by Deer, której produkty prezentują przy okazji publikowania zdjęć posiłków swoich córek.

Klara ma już prawie 2,5 roku, więc pewnie dobrze radzi sobie z używaniem widelca czy łyżki, ale karmienie mamy z ręki sprawia jej większą frajdę. Na talerzu ma mnóstwo smakowitych owoców i, co ważne, są one porozkładane na różnych przegródkach. Małe dzieci zwykle nie lubią mieć zmieszanego jedzenia i chętniej jedzą, gdy mogą smakować wszystko osobno. Z talerzykami Done by Deer jest to bardzo proste.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Olga Frycz (@toja_mama)

Mała Helenka jest natomiast dopiero na początku drogi w nauce samodzielnego jedzenia, więc chwytanie kawałków pokarmu paluszkami jest na razie dla niej wygodniejsze, ale już teraz mama podaje jej łyżeczkę, by ćwiczyła nową umiejętność.
Zobacz też: Niezawodny sposób na niejadka!

Naczynka marki Done by Deer są rzeczywiście śliczne, wykonane z największą starannością i z materiałów wysokiej jakości. W dodatku zachwycają piękną, pastelową kolorystyką. Można skompletować cały zestaw w jednym wzorze lub łączyć ze sobą różne, a i tak będzie to wyglądało spójnie i elegancko. Niestety, produkty tej marki nie należą do najtańszych. Jeśli chcielibyście kupić waszym maluszkom ładne, kolorowe naczynka w dobrych cenach, polecamy zajrzeć do sklepów internetowych.
Źródło: instagram, facebook [content:0_26891,8_1658,8_1626,0_26143:CMNews]
Redakcja poleca: Programowanie żywieniowe u dzieci: jak komponować jadłospis, żeby dzieci były zdrowe?
Programowanie żywieniowe we wczesnym okresie życia jest bardzo ważne dla zdrowia i metabolizmu w przyszłości. To, w jaki sposób będzie odżywiane dziecko, wpłynie nie tylko na jego zdrowie, lecz także nawyki żywieniowe w dorosłym życiu. Zbilansowana i bogata w owoce i warzywa dieta jest kluczowa dla prawidłowego rozwoju dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy