GRY
 
 

Co wiesz o Gwiezdnych Wojnach? Dwa quizy – łatwy i bardzo trudny!

Z okazji premiery najnowszej części serii, mamy dla Was dwa quizy. Jeden – łatwy, banalny, poradzi sobie z nim każdy, kto choć raz widział którąś z części. Drugi – dla wielkich fanów. Gotowi?

Star Wars premiera
fot. Materiały prasowe
18 grudnia premiera najnowszej części Star Wars! Najwięksi fani daaawno temu kupili już bilety na premierowe pokazy, które w polskich kinach zaczną się minutę po północy... Za co najbardziej kochamy Gwiezdne Wojny? Każdy za co innego. My, portal o rodzinie, za całkiem ciekawy wątek o synu i ojcu :-)
  • Relacja ojciec-syn to nie jedyny wątek sagi, ale o tym nie musimy przypominać – z pewnością są wśród Was prawdziwi fani! Sprawdźcie, co pamiętacie z filmów i rozwiążcie nasz łatwy quiz o Star Wars. Jak nazywa się robot, towarzysz bohaterów we wszystkich częściach serii? Co łączyło księżniczkę Leię i Luka? To wiecie, prawda?
  • Tym razem nie będzie tak łatwo. Trudny quiz o Gwiezdnych Wojnach to wyzwanie nawet dla tych, którzy serię widzieli kilka razy. Którą planetę niszczy Gwiazda Śmierci? Która z postaci musiała nosić maskę, aby oddychać powietrzem? To jedne z najłatwiejszych pytań! Poproście o pomoc męża lub starsze dzieci – na pewno pomogą.
Teraz już wiecie, czy jesteście prawdziwymi wyznawcami Star Wars! Nasze quizy to świetna zabawa – przekonajcie się same i rozwiążcie pozostałe.
Redakcja poleca: Jak zrobić czapkę mistrza Yoda
Mistrz Yoda to jeden z najciekawszych bohaterów sagi Gwiezdnych Wojen. I zapewne nie jeden fan Star Wars chciałby się za niego przebrać. Dlatego pokażemy wam jak szybko i tanio zrobić czapkę mistrza Yoda. Zobacz film z instruktażem

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Zainspiruj się najnowszymi trendami