Hafija.pl
fot. mat. prasowe

Hafija.pl najlepszym blogiem parentingowym 2014!

W 10. edycji konkursu Blog Roku najlepszym blogiem w kategorii blogi parentingowe została Hafija.pl – blog o karmieniu piersią prowadzony przez Agatę Aleksandrowicz.
Sylwia Niemczyk
Hafija.pl
fot. mat. prasowe

W 10. edycji konkursu Blog Roku najlepszym blogiem w kategorii blogi parentingowe została Hafija.plblog o karmieniu piersią prowadzony przez Agatę Aleksandrowicz. To niejedyna nagroda dla tej blogerki – otrzymała też główne wyróżnienie w konkursie na Blog Roku. Zdaniem jury, w tym roku w polskiej blogosferze lepszy od Hafija.pl był tylko blog z kategorii Literackie i kulturalne: Kulturąwpłot.pl, który zgarnął pierwszą nagrodę.

Autorka Hafija.pl była naszym gościem w cyklu Tydzień z blogerką – czytaj wywiad z Agatą Aleksandrowicz o karmieniu piersią i pisaniu bloga.

Z kolei autorka bloga parentingowego Matkojedyna.pl, Magdalena Mikołajczyk, wygrała w kategorii Tekst Roku za wpis Anatomia matki. Jurorka w tej kategorii, pisarka Joanna Bator, wręczając nagrodę, powiedziała, że to wielka sztuka tak poruszająco i pięknie pisać o macierzyństwie.

Zwycięzcami w pozostałych kategoriach zostali:
Michał Szatiło z bloga volantification.pl w kategorii Lifestyle;
Karol Lewandowski busemprzezswiat.pl w kategorii Podróże;
Edwin Zasada zabijgrubasa.pl w kategorii Pasje i zainteresowania;
Alicja Rokicka wegannerd.blogspot.com w kategorii Kulinarne;
Oliwia, autorka bloga milionioliwka.blogspot.com w kategorii Blogi nastolatków;
Vivi&Oli vivioli-babiesfashionlife.blogspot.com w kategorii Moda i uroda;
Marcin Iwuć marciniwuc.com w kategorii Profesjonalne i firmowe.

Nagrodę specjalną od Orange, jednego ze sponsorów imprezy, otrzymała autorka bloga Haart.pl, Hanna Kozłowska, która także gościła w naszym blogerskim cyklu na Babyonline.pl.
Czytaj także: Haart.pl - klimatyczne miejsce w sieci

Agacie Aleksandrowicz kibicowały inne mamy-blogerki:

Aleksandra Radomska z Mamwatpliwosc.pl


Jowita Romaniuk z MinyNiny.blogspot.com


Joanna Jaskółka z Matkatylkojedna.pl

Redakcja poleca: Szczepienia skojarzone – co to takiego? [WIDEO]
Czy wiesz, czym są szczepienia wysokoskojarzone? Tak określa się nowoczesne szczepionki 4-, 5- lub 6-składnikowe. Dlaczego są popularne? Ich zaletą jest przede wszystkim to, że wymagają tylko jednego wkłucia, a chronią przed odpowiednio 4, 5 lub 6 różnymi chorobami zakaźnymi. Tym samym to doskonały sposób, by zmniejszyć ból podczas szczepienia u dziecka i związany z nim... stres u rodziców.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy