GRY
 
 

Hanna Lis kontra Kinga Rusin

Dawniej przyjaciółki, czy teraz staną się rywalkami?

hanna lis, kinga rusin

Dziennikarka Hanna Lis, obecna żona Tomasza Lisa oraz Kinga Rusin, znana prezenterka telewizyjna i była żona Tomasza, już wkrótce mogą rywalizować ze sobą o serca telewidzów. Jeśli Hania zgodzi się poprowadzić jeden z dwóch programów w paśmie porannym TVP - "Pytanie na śniadanie" lub "Śniadanie z Dwójką", z pewnością nie zdoła uniknąć porównań z Kingą Rusin, która razem z Marcinem Mellerem, jest gospodarzem porannego programu "Dzień Dobry TVN".

Pojawiły się również pogłoski o tym, jakoby Hania miała wystąpić w znanym show "Gwiazdy tańczą na lodzie", ale dziennikarce ani w głowie stawanie do takiej rywalizacji. Jak sama mówi: "Nie będę tańczyć ani na lodzie, ani na parkiecie" - zapewnia. Dementuje również swój udział w porannym programie TVP: "Jeśli chodzi o pasmo poranne, nie było z mojej strony choć cienia zainteresowania tą działką. To nie dla mnie. Robiłam w życiu różne rzeczy, prowadziłam m.in. program publicystyczny. I taka tematyka jest w kręgu moich zainteresowań: poważna publicystyka lub newsy" - mówi Hanna Lis.


Już wkrótce sami będziemy się mogli o tym przekonać, a już teraz możecie wybrać jedną z pań, która waszym zdaniem jest sympatyczniejsza?

Redakcja poleca: 10 przyczyn złego zachowania [WIDEO]
Wbrew pozorom coś, co dla ciebie jest błahostką, może wpływać na dziecko i jego zachowanie.

Ocena (2 oceny)

1.5
Doładuj
Przeładuj