Hejterzy zaatakowali rolniczkę Małlgosię! Jak sobie z tym radzi?
fot. Instagram/rolnikwszpilkach

Rolniczka Małgosia dostaje dużo hejtu. Najbardziej hejtują... kobiety!

Hejt jest ostatnio niestety częstym zjawiskiem, musiała się z nim zmierzyć też Małgosia z „Rolnik szuka żony”. Opowiedziała, jak sobie z tym radzi i... zaapelowała o odwagę!
Joanna  Biegaj
Hejterzy zaatakowali rolniczkę Małlgosię! Jak sobie z tym radzi?
fot. Instagram/rolnikwszpilkach
Rolniczka Małgosia na Instagramie jest śledzona przez prawie 150 tysięcy obserwatorów. Wśród tak dużej grupy ludzi znalazły się także osoby, które hejtują dziewczynę. Opowiedziała ona ostatnio o tej przykrej sytuacji, a także o tym, jak sobie z nią radzi. Inne znane osoby również musiały zmierzyć się z hejtem - Mai Hyży internauci zarzucali faworyzowanie córeczki, Małgosię Rozenek z kolei krytykowali za przegrzewanie Henia. Hejt nie ominął też Oliwii i Łukasza ze „ŚOPW”. Teraz, niestety, musiała zmierzyć się z nim rolniczka Małgosia. 

Przykre wiadomości

Małgosia wyznała ostatnio, że poza miłymi słowami i ogromnym wsparciem od fanów dostaje też przykre wiadomości.
„Pokazałam Wam fragment takich właśnie hejtów, które ja dostaje po to, żeby Wam pokazać, że na co dzień dostaje bardzo dużo wiadomości nie tylko takich miłych, ale też niemiłych. I jak sobie radzić z takim hejtem? Powiem Wam, że łatwo jest powiedzieć "nie przejmuj się, to są tylko wredne osoby", aczkolwiek my jesteśmy tylko ludźmi i mimo tego, że staramy się nie brać pewnych rzeczy do głowy, to po prostu czasami nie da się” – opowiedziała Małgosia.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rodzinny wypad z okazji 35 lecia ślubu rodziców ❤️ Pamiętacie mamę Bożenkę i tatę Alka🤪? Stresowali się od rana, jakby to było ich pierwsze wesele😁 Wczoraj zdradzili nam kilka sekretów z tego właściwego : Trwało 2 dni, młody do młodej przywiózł 80 gości, u mamy było ponad stówkę🧐, goście jedli w domu rodzinnym mamy, tańce były u sąsiadów🕺🏻💃🏼. Na 2 dzień poprawiny były już u taty 😁zaczęły się 2 godziny po skończeniu wesela. Hehe nikt nie liczył gości co do sztuki, organizatorzy to rodzina i przyjaciele, ale to były deptane imprezy! I tak minęło 35 lat, 4 córki, 4 zięciów😁5 wnuków, 6 w drodze 👶🏼. Dobre statystyki💪 My z Boryskiem co prawda też nie prożnujemy ( prawie 2 lata po ślubie, prawie 2 baby 🙈😍) ale jeszcze nam z deka brakuje😘 100!

Post udostępniony przez Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)

Redakcja poleca: SIDS, czyli zespół nagłej śmierci łóżeczkowej u niemowląt: jak zapobiegać?
SIDS to zespół nagłej śmierci łóżeczkowej, który dotyka niemowląt. Dzieci są pozornie zdrowe, ale pewnego dnia nie budzą się już ze snu. Jednak rodzice nie są bez szans! Można zmniejszyć ryzyko SIDS i skutecznie zapobiegać nagłej śmierci łóżeczkowej niemowląt. Sprawdź, co to za choroba, i które dzieci są szczególnie zagrożone SIDS.

Kto hejtuje?

Rolniczka powiedziała także, kto najczęściej wysyła do niej niemiłe wiadomości: „I wiecie co jeszcze zauważyłam? Najwięcej takich przykrych komentarzy to dostaje od kobiet”. Jest to tym bardziej smutne, że my kobiety powinniśmy się wzajemnie wspierać. 

Kasowanie komentarzy

Małgosia zaapelowała też o odwagę do ludzi, którzy piszą negatywne komentarze - skoro już to zrobili, niech później nie chowają głowy w piasek i nie usuwają swoich wypowiedzi:

„I stąd też moja prośba, jeśli coś napiszecie i macie odwagę skomentować to w jakiś sposób według Was szczery, to nie usuwajcie tych komentarzy. A ja postaram się o to, aby dużo osób zobaczyło, kim po prostu jesteście” - dodała dziewczyna.

[pisownia cytatów oryg. - przyp. red.]

Źródło: Instagram

Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy