Henio Majdan przegląda się w lustrze
fot. Instagram

Henio Majdan zaskoczył mamę, Rozenek wniebowzięta: „CAŁUŚNY jak tata”

Henio Majdan rozczulił swoją mamę, gdy podczas wspólnego sprzątania garderoby zainteresował się swoim odbiciem w lustrze. Małgosia Rozenek nie posiadała się z zachwytu, bo Henio postanowił... czule pocałować sam siebie.
Magdalena Drab
Henio Majdan przegląda się w lustrze
fot. Instagram
Małgosia Rozenek pokazała, jak sprząta swoją garderobę. W porządkach pomagał jej niespełna roczny Henio, który świetnie odnalazł się pośród porozrzucanych ubrań mamy. Jego uwagę przykuło jednak coś zupełnie innego: chłopczyk widoczny w lustrze!

Henio Majdan całuje swoje odbicie

Henio wcale nie przeszkadzał mamie podczas sprzątania. Wręcz przeciwnie: jego reakcja na lustrzane odbicie rozbawiła Małgosię. Zachwycona mama opublikowała krótki filmik, na którym Henio przytula i całuje lustro.

„Próbuje jakoś rozdzielić zimowe czapki od bikini, co jakiś czas zerkając na Henia, nagle patrzę: a Henio całuje chłopczyka w lustrze 😂😂😂KOCHAM GO 😂😂😂 całuśny jest po tatusiu 😂😂😂” - napisała Rozenek na Instagramie.

A fanki najwyraźniej podzielają jej zachwyt nad maluszkiem. Sama słodycz, słodziak, cudowny bobasek - to tylko niektóre z komentarzy pod filmem Rozenek. Nic dziwnego, Henio rośnie na prawdziwego łamacza serc!
 

Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy