Henio Majdan kończy pół roku
fot. Instagram

Henio Majdan ma 6 miesięcy. To najzabawniejsze, co dziś zobaczycie! [WŁĄCZCIE DŹWIĘK!]

Henio Majdan skończył 6 miesięcy, a zakochani w synku rodzice nagrali uroczy filmik. Głos pod wygibasy małego Henia podłożył Radek Majdan sugerując, że niemowlak cieszy się... ze strzelonej bramki. Małgosia Rozenek miała ubaw po pachy.
Magdalena Drab
Henio Majdan kończy pół roku
fot. Instagram
Henio Majdan to już poważny niemowlak − 10 grudnia skończył pół roku i nie przestaje zachwycać (rodziców i fanów). Z okazji tego wyjątkowego jubileuszu Radek i Małgosia nagrali moment, w którym Henio się budzi. Nie zabrakło wzruszeń i... śmiechu, bo dumny tata wygłosił zabawny monolog.

Henio Majdan się budzi, a tata komentuje

Henio Majdan obudził się, robiąc rozkoszne minki i długo się przeciągając. Rodzice postanowili nagrać te chwile, bo dzień był zupełnie wyjątkowy − Henio skończył 6 miesięcy. I chociaż na filmie opublikowanym przez Małgosię Rozenek głównym bohaterem jest Henryk, to w tle słychać zabawne komentarze jego taty, Radka Majdana. Gosia pod zdjęciem radzi fanom, by koniecznie włączyli dźwięk i posłuchali tego monologu!

A tymczasem, gdy Radek Majdan zapewnia Henia o swojej miłości, Małgosia Rozenek cieszy się, bo być może niedługo będzie miała szansę się wyspać. Henio bowiem uczcił swój jubileusz pierwszym ząbkiem!

„Henryk Jan Majdan #dzidziuśmajdana kończy dziś 6 miesięcy 😁 🥳 akurat w międzynarodowy dzień piłki nożnej 😁⚽️ przypadek? Nie sądzę 💁‍♀️😂 zupełnie nie wiem, kiedy to minęło 🧸 uczcił te okazję jednym, dolnym zębem (może wreszcie trochę pośpimy w nocy😜) i uśmiechem od ucha do ucha 😁 a jeszcze niedawno był taki malusi 🤱 chwilo trwaj 😁❤️🧸🥳” − napisała Małgosia.Zobacz też:
Redakcja poleca: Małgorzata Rozenek zdradziła, kim są rodzice chrzestni jej dzieci. Zaskakujący wybór!
Jakiś czas temu gwiazda została spytana o to, czy ma już wybranych kandydatów na rodziców chrzestnych dla trzeciego syna. Oto, co powiedziała!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy