Henio Majdan trenuje z piłkami
fot. Instagram

Henio Majdan już TRENUJE z tatą. Będzie nowy mistrz świata?

Mały Henio Majdan już rozpoczął treningi z piłką! Radek Majdan nie traci czasu i oswaja niespełna rocznego synka ze sportem. Czy Henio pójdzie w ślady ojca i zostanie znanym piłkarzem?
Magdalena Drab
Henio Majdan trenuje z piłkami
fot. Instagram
Radosław Majdan postanowił zachęcić synka do gry w piłkę. Treningi ojca z synem nie wyglądają jednak tak, jak można by się spodziewać. Henio ćwiczy łapanie piłek, a dumny tata już planuje jego przyszłość!

Henio Majdan trenuje z piłką

Radek Majdan pochwalił się zdjęciami z synem. I to nie byle jakimi, bo wygląda na to, że mały Henio właśnie rozpoczął... treningi piłkarskie. Tata najwyraźniej chce zaszczepić w synku miłość do sportu, bo do ćwiczenia umiejętności sportowych wykorzystał to, co miał pod ręką, czyli niemowlęcy basen z kulkami. Henio jest zachwycony, podobnie jak pękający z dumy ojciec.

„Henio #dzidziuśmajdana w treningu. Oswajamy się z piłkami 😂😂😂” − skomentował zdjęcie szczęśliwy Radek Majdan.

Z kolei z relacji Małgosi Rozenek wynika, że do treningu Henia szybko dołączyła cała rodzina. Uroczy widok!


Zobacz też:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy