Henio Majdan trenuje z piłkami
fot. Instagram

Henio Majdan już TRENUJE z tatą. Będzie nowy mistrz świata?

Mały Henio Majdan już rozpoczął treningi z piłką! Radek Majdan nie traci czasu i oswaja niespełna rocznego synka ze sportem. Czy Henio pójdzie w ślady ojca i zostanie znanym piłkarzem?
Magdalena Drab
Henio Majdan trenuje z piłkami
fot. Instagram
Radosław Majdan postanowił zachęcić synka do gry w piłkę. Treningi ojca z synem nie wyglądają jednak tak, jak można by się spodziewać. Henio ćwiczy łapanie piłek, a dumny tata już planuje jego przyszłość!

Henio Majdan trenuje z piłką

Radek Majdan pochwalił się zdjęciami z synem. I to nie byle jakimi, bo wygląda na to, że mały Henio właśnie rozpoczął... treningi piłkarskie. Tata najwyraźniej chce zaszczepić w synku miłość do sportu, bo do ćwiczenia umiejętności sportowych wykorzystał to, co miał pod ręką, czyli niemowlęcy basen z kulkami. Henio jest zachwycony, podobnie jak pękający z dumy ojciec.

„Henio #dzidziuśmajdana w treningu. Oswajamy się z piłkami 😂😂😂” − skomentował zdjęcie szczęśliwy Radek Majdan.

Z kolei z relacji Małgosi Rozenek wynika, że do treningu Henia szybko dołączyła cała rodzina. Uroczy widok!


Zobacz też:
Redakcja poleca: Joga w ciąży – asany dozwolone i zakazane [WIDEO]
Joga w ciąży to dobry pomysł pod warunkiem, że zajęcia prowadzi doświadczony instruktor, który potrafi dopasować praktykę jogi do potrzeb i możliwości ciężarnych. Dzięki jodze w ciąży można łagodzić ciążowe dolegliwości, zapobiegać im oraz z większą łatwością przetrwać poród. Jednak czy jogę w ciąży można praktykować już w pierwszym trymestrze? Sprawdź, jakie asany są dozwolone, a jakie zakazane oraz dowiedz się więcej o jodze w ciąży.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy