Henio Szatan podobny do Henia Majdana
fot. Instagram

Henio Szatan wygląda jak BRAT BLIŹNIAK Henia Majdana!

Basia Kurdej-Szatan chwali się zdjęciami synka, a fanki pytają: czy to przypadek, że chłopczyk wygląda zupełnie jak Henio Rozenek-Majdan?
Magdalena Drab
Henio Szatan podobny do Henia Majdana
fot. Instagram
Basia Kurdej-Szatan jako szczęśliwa mama niemowlaka chętnie dzieli się swoją radością, a jej profil na Instagramie powoli zapełnia się zdjęciami małego Henia. Chłopczyk jest śliczny, ale fanki zwracają uwagę na niezwykłe podobieństwo... do synka Małgosi Rozenek!

Henio Szatan wygląda jak Henio Majdan?

Henio Szatan to uroczy niemowlak, ale oglądając jego zdjęcia, trudno nie zauważyć, że jest wyjątkowo podobny do swojego imiennika, starszego o kilka miesięcy Henia Majdana! Basia Kurdej-Szatan podzieliła się ostatnio z fanami przepięknym zdjęciem synka. I chociaż internauci wskazują raczej na olbrzymie podobieństwo chłopca do taty i mamy, to pojawiły się też żartobliwe komentarze, że to... brat bliźniak synka Małgosi Rozenek. 

To prawda, że wszystkie niemowlęta są do siebie podobne, ale Henio Szatan i Henio Majdan wyglądają jak dwie krople wody!

Henio Szatan właśnie kończy pierwszy miesiąc życia:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#miłość #❤️ #mójchłopak :)))))

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)


A tu Henio Majdan, w objęciach mamy jest najszczęśliwszy:

Zobacz też:
Redakcja poleca: Basia Kurdej-Szatan jest już w 5. miesiącu ciąży. Dlaczego tak długo ją ukrywała?
Aktorka wiedziała o swoim stanie błogosławionym już od dawna, ale miała ważny powód, by nie dzielić się radosną nowiną zbyt szybko. Teraz jest już spokojna.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy