Synek prezenterki wbiegł na antenę
fot. Twitter/ABC7Brandi

Hit internetu: Synek pogodynki WBIEGŁ NA ANTENĘ! Urocze!

Leslie Lopez, pracująca dla stacji ABC7, zapowiadała pogodę na żywo ze swojego domu w Los Angeles. W trakcie wystąpienia przybiegł jej synek, który wbiegł w pole kamery.
Aleksandra Zaborowska
Synek prezenterki wbiegł na antenę
fot. Twitter/ABC7Brandi
Nolan, synek prezenterki Leslie Lopez, zapragnął przytulić się do mamy… w trakcie jej pracy. Dlatego też wbiegł na antenę w trakcie nadawania prognozy pogody i chwycił ją za nogi. Prezenterka nie potrafiła powstrzymać śmiechu i powiedziała: „Wygląda na to, że na dole jest dziecko”. Następnie wzięła malucha na ręce wyjaśniając widzom, że właśnie nauczył się chodzić i straciła nad nim kontrolę. Nagranie szybko rozniosło się po internecie wzbudzając masę pozytywnych emocji.

Synek prezenterki wbiegł na antenę

Nagranie możemy obejrzeć na Twitterze. Udostępniła je inna dziennikarka ze stacji ABC7 z podpisem: „Nic nie powstrzyma uroczego Nolana”.

Nagranie zebrało prawie 40 tysięcy polubień i w mig rozniosło się po sieci.
  Źródło: Plotek, Twitter

Zobacz też:
Redakcja poleca: Dziecko chodzi na palcach – czy to norma, czy zaburzenie? [WIDEO]
Przyczyn, dlaczego dziecko chodzi na palcach, może być wiele – od niegroźnych po powody chorobowe, np. porażenie mózgowe lub obciążenia genetyczne. Chodzenie na palcach u dziecka wymaga konsultacji ze specjalistą, aby w razie potrzeby wdrożyć leczenie.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy