Mamo, To Ja

Zostań jurorką w naszym konkursie!

Jeśli chcesz dostać nowe pieluszki, zabawki, kosmetyki, ubranka, kaszki i mnóstwo innych gadżetów dla dziecka, zostań jurorką naszego corocznego konkursu "Hit Mamo, To Ja – najlepsze dla dziecka". Jak to zrobić? Szczegóły w październikowym numerze. Możesz go kupić za 1,50 zł lub za 8,99 zł z filmem na DVD "Zambezia" albo za 24,99 zł z filmem na DVD "Niezwykła przygoda Kubusia". Puchatka, oczywiście!
Mamo, To Ja

Oto tylko kilka powodów, dla których warto kupić październikowy numer "Mamo, To Ja"!

  • dzielimy się naszym doświadczeniem, jak poradzić sobie z nowo narodzonym dzieckiem. Zdradzamy kilka całkiem prostych rad i zasad, które pomogą na początek – my daliśmy sobie radę, dlaczego tobie miałoby się nie udać?
  • podpowiadamy, jak długo (i w jakiej temperaturze) należy prać i prasować niemowlęce ubranka
  • opisujemy prawdy i mity o kolce, bo krąży na jej temat wiele sprzecznych informacji – które są prawdziwe, a które nie?
  • pomagamy odróżnić zwykle przeziębienie od grypy – piszemy też, kto powinien się zaszczepić
  • Monika Mrozowska prezentuje swoje nowe przepisy na megazdrowe dania nie tylko dla ciężarnych – tym razem pełnych wapnia
Ciekawe? Tak! Możesz już teraz, od razu kupić e-wydanie na czytamy-magazyny.pl.
Redakcja poleca: Dlaczego nasza redakcja angażuje się w Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?
Nie tylko wrzucamy pieniądze do puszek, ale same z tymi puszkami chodzimy. Czasem my, a czasem nasze dzieci. Poznaj powody, dla których redakcja mamotoja.pl wspiera WOŚP.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Popularne tematy