blogerka o uczuciach do drugiego dziecka
fot. TikTok

Hit na TikToku: Bała się, jak podzieli serce między dwoje dzieci. Dostała lekcję!

Ciężarna mama jedynaka była pełna obaw o uczucia, jakimi obdarzy drugie dziecko. Czy znajdzie wystarczająco miejsca w sercu? Czy uda jej się poświęcić drugiemu maluszkowi tyle samo uwagi i uczuć, ile dała pierwszemu? Rzeczywistość ją zaskoczyła i... wzruszyła do łez tysiące mam!
Magdalena Drab
blogerka o uczuciach do drugiego dziecka
fot. TikTok
To właśnie drugie dziecko pokazało tej mamie, na czym polega macierzyńska miłość. Trudno nie uronić łzy!

Jak podzielić serce między dwoje dzieci? Wzruszający film

„Byłeś drugi” – mówi mama dwojga dzieci, Kendra Barnes, w filmiku na TikToku. Kiedy wyświetlają się kolejne ujęcia z jej drugim dzieckiem, Kendra opisuje, jak wyglądało oczekiwanie na drugi poród. „Nie było imprezy ujawniającej płeć ani baby shower. Nie czytaliśmy książek ani nie sprawdzaliśmy w aplikacji, jak duży jesteś teraz w moim brzuchu. Mój umysł był bardziej zajęty, moje ciało bardziej zmęczone”.

Kendra obawiała się, że nie podzieli swojego czasu, energii i miłości między dwoje dzieci. Ale myliła się.

„Zanim się zorientowałam, byłeś tutaj. I w jednej chwili strach zniknął. Nauczyłeś mnie, jak silna potrafię być, i dałeś mi pewność siebie, której brakowało mi za pierwszym razem. Ale przede wszystkim nauczyłeś mnie, że serce ma nieograniczone rozmiary, a miłość jest odpowiedzią na strach. A więc to prawda. Nie zrobiłeś ze mnie matki. Ale na pewno uczyniłeś mnie lepszą matką”.
 
@kendra_barnes_

##ShowerWithMoxie ##EnvisionGreatness ##OverShareInYourUnderwear ##fyp ##foryourpage ##secondbornchild ##mom ##momlife ##babytok ##newbaby ##mommy ##momchallenge

♬ Sunset Lover Night Trouble - SelteMemset

Zobacz też:
Redakcja poleca: Zazdrość o rodzeństwo - film
Nie wiesz jak poradzić sobie z zazdrością starszego dziecka o młodsze? Zobacz co na ten temat mówi psycholog.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy