GRY
 
 

HIT Najlepsze dla dziecka: wybrałyśmy najlepsze produkty dla dzieci!

Jakie produkty dla dzieci są po prostu – najlepsze? Sprawdź na jaki m.in. wózek, fotelik, dania w słoiczkach, kosmetyki głosowali rodzice w naszym konkursie „HIT Najlepsze dla dziecka” za rok 2016.

Hit Mamo To Ja
fot. mat. prasowe
Komu ufasz, wybierając nowy wózek dla dziecka, fotelik samochodowy, pieluszki , kosmetyki dziecięce i wszystkie inne produkty dla dzieci? Najpewniej tak jak większość z nas: po prostu innym rodzicom – którzy już kiedyś kupili, wypróbowali i dzięki temu już najlepiej znają plusy i minusy danego produktu.

Właśnie z taką myślą powstał już 20 lat temu konkurs HIT „Mamo, To Ja”, który w tym roku miał po raz pierwszy zupełnie nową formułę i zupełnie nową nazwę HIT Najlepsze dla dziecka. 

Przez ostatnie miesiące rodzice mogli oceniać i zamieszczać opinie o danych produktach dla dzieci w naszym Katalogu Produktów. Te produkty, które zabrały przynajmniej 20 opinii i uzyskały łączną ocenę ponad 4,0 zostały wzięte pod oko redakcyjnego jury. Jurorzy po przeprowadzeniu swoich testów wyłoniło z finalistów laureatów: produkty, które śmiało można określać: najlepsze dla dziecka! 

Wśród 20 laureatów znalazły się m.in: 
  • Chusteczki nawilżane Velvet Baby
  • Pieluszki Pampers Maxi Active Baby-Dry
  • Preparat do mycia i kąpieli Johnson's baby 3w1
  • Niania elektroniczna Babymoov Simply Care
  • Szklana butelka Philips Avent Natural
  • Naturalna woda mineralna Jurajska Junior
Zobacz wszystkie produkty, które uzyskały tytuł HIT Najlepsze dla dziecka

HIT Idea Przyjazna Dziecku

Oprócz nagród HIT Najlepsze dla Dziecka, redakcja „Mamo, To Ja” przyznała dodatkową nagrodę HIT Idea Przyjazna Dziecku, którą otrzymuje się za szczególne wydarzenie lub szczególną inicjatywę poświęconą dzieciom. Bez najmniejszych wątpliwości przyznaliśmy tę nagrodę szczególnemu lekarzowi, drowi Markowi Bachańskiemu, który od lat wprowadza nowatorską metodę leczenia dzieci medyczną marihuaną. Uzasadnienie nagrody brzmi: „Za odwagę i niepoddawanie się niesłusznym naciskom, by tej metody nie stosować. Pan doktor w Centrum Zdrowia Dziecka skutecznie leczył medyczną marihuaną dzieci z lekooporną padaczką, uśmierzał ich ból i ograniczał liczbę ataków. Za to został zawieszony w pracy. Wyrokiem sądu został do pracy przywrócony, nie dano mu jednak możliwości przyjmowania pacjentów”. 
Redakcja poleca: Czy łatwo jest powrócić do pracy po ciąży? [SONDA ULICZNA]
Zapytaliśmy przechodniów, czy powrót do pracy po ciąży jest łatwy. Jesteście ciekawi odpowiedzi? Zobaczcie sondę!

HIT Mam

Dodatkowo, podczas trwania plebiscytu HIT Najlepsze dla dziecka, na Babyonline trwało specjalne głosowanie HIT Mam, w którym użytkowniczki mogły same wybrać produkt ich zdaniem najlepszy z wszystkich kategorii łącznie. Aby zakwalifikować się do głosowania, produkt musiał w Katalogu Produktów mieć przynajmniej 10 opinii i średnią ocenę nie niższą niż 5,0. Zwyciężył Pociąg z cyferkami Lego Duplo.

Ocena (1 ocena)

4.0
Doładuj
Przeładuj