mama na TikToku pokazała włosy córki
fot. TikTok/allysabock

Hit TikToka: dziewczynka urodziła się z bujną czupryną, jej włoski nie wypadły i są jeszcze PIĘKNIEJSZE!

Pewna mama z TikToka pochwaliła się bujną czupryną swojego dziecka. Wszyscy mówili jej, żeby się nie cieszyła z tego faktu, bo te włoski i tak niedługo wypadną. Nie wypadły, a w dodatku teraz są jeszcze piękniejsze! Musicie zobaczyć to wideo!
Joanna  Biegaj
mama na TikToku pokazała włosy córki
fot. TikTok/allysabock
Niektóre noworodki rodzą się z łysymi główkami, inne z kolei mają na nich ciemne włoski. Zazwyczaj włoski, z którymi dzieci przyszły na świat, wypadają lub ścierają się w ciągu pierwszych sześciu miesięcy życia – jest to jednak naturalny proces fizjologiczny i nie powinien budzić niepokoju wśród rodziców. To jedynie przejściowy stan, po którym włoski dziecka ponownie odrastają. Włosy córki jednej z mam udzielających się na TikToku nie wypadły i stale rosną, nadal tak gęste i piękne, jak przy narodzinach.

Filmik stał się hitem w sieci!

Córka TikTokerki przyszła na świat z bujną i piękną czupryną. Alyssa, mama malucha, opublikowała filmik, w którym wyznała, że wszyscy byli zdania, że jej dziecko straci swoje włoski. Następnie kobieta pokazała na filmiku swoją ośmiomiesięczną córeczkę z przepięknymi bujnymi lokami! Filmik ma ponad 4,7 miliona odsłon! Otrzymał także 321 000 polubień, co jest bardzo imponującym wynikiem.
@alyssabock_ Baby girl has a lot of hair .. and I love it. #infant #8monthold #babygirl #babyhair ♬ original sound - Slamuri

Mama dziewczynki opublikowała na TikToku także drugi filmik, na którym również można podziwiać niesamowite włoski jej córki. 

@alyssabock_ Reply to @markierae a look at this girls mop 🥲 now I just need to learn how to do hair. Elvis song for the Elvis vibes #babygirl #babyhair #8months ♬ Burning Love - Elvis Presley

Zachwyt internautów

Internauci zachwycali się włoskami dziewczynki. Jeden z użytkowników TikToka skomentował nawet, że dziewczynka wygląda jak babcia, jednak w możliwie najsłodszy sposób. Pojawiło się także wiele innych komentarzy, że córka Alyssy wygląda przepięknie i jest bardzo urocza. My również jesteśmy pod wrażeniem pięknych loków dziewczynki!

Zobacz także: 
Redakcja poleca: Lampion z dyni: jak go zrobić krok po kroku? [WIDEO]
Lampion z dyni to jedna z tradycji na Halloween. Gotowy lampion może zdobić dom przez całą jesień, a nie tylko w święto duchów. Podpowiadamy, jak go zrobić w kilku prostych krokach (i co zrobić, żeby przetrwał dłużej!). Jego wykonanie naprawdę nie jest trudne!
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy