Noworodek ważący prawie 7 kg został hitem TikToka
fot. Adobe Stock/screen TikTok

Gigantyczny noworodek robi FURORĘ na TikToku! Dziecko ważyło prawie 7 kg!

Młoda mama pochwaliła się na TikToku swoim małym gigantem. W chwili narodzin chłopiec ważył prawie 7 kg, a poród odbył się przez cesarskie cięcie. Zobaczcie zdjęcia tego wyjątkowego malucha!
Joanna  Biegaj
Noworodek ważący prawie 7 kg został hitem TikToka
fot. Adobe Stock/screen TikTok
Pewna internautka zapoczątkowała wyzwanie, które miało wyłonić największego noworodka na TikToku. Mama poprosiła, by inni użytkownicy aplikacji zamieszczali zdjęcia swoich pociech. Na odpowiedzi nie musiała długo czekać. Wkrótce pojawiła się mama, która zdeklasowała rywalki!

Gigantyczny noworodek

Kobieta podzieliła się publicznie historią narodzin swojego synka: jeszcze będąc w ciąży, wiedziała, że chłopiec przewyższa normę. TikTokerka zamieściła filmik złożony ze zdjęć dziecka, począwszy od jego narodzin. Wideo opisała w następujący sposób: „Chcecie zagrać w »największe dzieci«? No to was mam!”. Kobieta była pewna, że nie musi obawiać się konkurencji. I słusznie!

źródło: TikTok shans1588

Noworodek ważył prawie 7 kg! 

Mama chłopca zdradziła, że poród odbył się w 38. tygodniu ciąży przez cesarskie cięcie. Noworodek ważył prawie 7 kg i mierzył 61 cm długości. Kobieta dodała, że w szpitalu nie było żadnych ubranek czy pieluch, które pasowałyby na jej dziecko. Pielęgniarki musiały założyć chłopcu rzeczy przeznaczone dla starszych dzieci.

W opublikowanym filmiku możemy również  zobaczyć zdjęcia chłopca z okresu, gdy ten był już starszy. A ile ważyły Wasze dzieci?


Źródło: TikTok/ shans1588
Źródło:shans1588
Żródło: TikTok/ shans1588
Źródło: TikTok

Zobacz także:   
Redakcja poleca: Rozwój niemowlęcia w 1. miesiącu życia - film
Zobacz, co potrafi miesięczne dziecko.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy