Homeopatia na ostrym dyżurze - skecz brytyjskich komików
fot. Facebook

Homeopaci na ostrym dyżurze. A gdyby to było naprawdę?

Jak wyglądałby szpitalny ostry dyżur, gdyby leczyli w nim homeopaci? Zobacz skecz brytyjskich komików. To porcja nierozcieńczonego niczym angielskiego humoru!
Monika Karbarczyk
Brytyjscy komicy pokazali, jak wyglądałoby oddział ratunkowy, gdyby dyżur mieli na nim homeopaci. To naprawdę nierozcieńczona niczym dawka doskonałego, angielskiego humoru. Na zdrowie!
 
 
Homeopatyczny oddział ratunkowy

Homeopatyczny oddział ratunkowy. :DTo takie prawdziwe.A tu o pewnym znanym "leku" zrobionym z kaczki: http://bit.ly/1PXWMnrFragment pochodzi z brytyjskiego serialu "That Mitchell and Webb Look"

Posted by Crazy nauka on 29 styczeń 2016


Homeopatia od dawna budzi wiele kontrowersji. Ta metoda, zaliczana do medycyny niekonwencjonalnej, ma wielu zwolenników, ale i wielu przeciwników. Polega ona na stosowaniu bardzo rozcieńczonych substancji (np. 1 do 1 mln), które mają leczyć choroby o symptomach podobnych do tych powstałych w wyniku spożycia tychże substancji. Udowodniono, że tego typu "leczenie" jest nieskuteczne, może jedynie działać jako placebo

Zobacz także: Co robić, aby dziecko nie chorowało? - wywiad z prof. Kamilem Hozyaszem
Redakcja poleca: Jak przyszła mama może o siebie zadbać? [WYWIAD Z EKSPERTEM]
Zmienne nastroje, płaczliwość oraz inne skutki burzy hormonalnej, których doświadcza ciężarna, nie pomagają w tym, by dobrze się czuć i funkcjonować. Warto jednak wsłuchać się w potrzeby organizmu i starać się na nie odpowiadać. O tym, jak to zrobić, opowiada podczas Wirtualnych Warsztatów Mamo, To Ja pediatra, dr Joanna Gzik.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy