GRY
 
 

Homeopaci na ostrym dyżurze. A gdyby to było naprawdę?

Jak wyglądałby szpitalny ostry dyżur, gdyby leczyli w nim homeopaci? Zobacz skecz brytyjskich komików. To porcja nierozcieńczonego niczym angielskiego humoru!

Brytyjscy komicy pokazali, jak wyglądałoby oddział ratunkowy, gdyby dyżur mieli na nim homeopaci. To naprawdę nierozcieńczona niczym dawka doskonałego, angielskiego humoru. Na zdrowie!
 
 
Homeopatyczny oddział ratunkowy

Homeopatyczny oddział ratunkowy. :DTo takie prawdziwe.A tu o pewnym znanym "leku" zrobionym z kaczki: http://bit.ly/1PXWMnrFragment pochodzi z brytyjskiego serialu "That Mitchell and Webb Look"

Posted by Crazy nauka on 29 styczeń 2016


Homeopatia od dawna budzi wiele kontrowersji. Ta metoda, zaliczana do medycyny niekonwencjonalnej, ma wielu zwolenników, ale i wielu przeciwników. Polega ona na stosowaniu bardzo rozcieńczonych substancji (np. 1 do 1 mln), które mają leczyć choroby o symptomach podobnych do tych powstałych w wyniku spożycia tychże substancji. Udowodniono, że tego typu "leczenie" jest nieskuteczne, może jedynie działać jako placebo

Zobacz także: Co robić, aby dziecko nie chorowało? - wywiad z prof. Kamilem Hozyaszem
Redakcja poleca: 10 najczęściej popełnianych błędów wychowawczych
Starasz się być świetnym rodzicem, a twój maluch nadal jest niegrzeczny? Czasem warto spojrzeć na siebie, by odkryć, gdzie leży problem...

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj