Horoskop 2018
fot. Fotolia

Horoskop 2018 dla mam

Rok 2018 to rok Wenus, co oznacza, że miłość, uczucia i ogólne więzi międzyludzkie będą na pierwszym planie. Warto wykorzystać ten czas na poprawę relacji z partnerem i dziećmi. Każda mama zastanawia się, jak sprawdzi się w tej roli. Zastanawiasz się, jak gwiazdy wpłyną na ciebie i twoje rodzinne relacje? Sprawdź swój horoskop na najbliższy rok.
Horoskop 2018
fot. Fotolia

Rok 2018 będzie drugim rokiem numerologicznym. To czas sprzyjający zakładaniu związków, nawiązywaniu współpracy i wchodzeniu w biznesowe relacje. Rok ten niesie żeńską energię, więc pojawić się mogą pozytywne relacje z kobietami.


Baran 21.03 - 20.04
Jesteś prawdziwą wojowniczką, która wie, jak sobie radzić w życiu. Zdarza ci się jednak podejmować decyzje pod wpływem chwili – może to dotyczyć planów małżeńskich oraz tych, związanych z powiększeniem rodziny. Panie spod znaku Barana nie do końca planują potomstwo. Z drugiej strony potrzebują rodziny dla poczucia stałości. W nadchodzącym roku staniesz się bardziej tajemnicza i uparta, ale dobrze na tym wyjdziesz. Dbaj o relacje z ludźmi, wybaczaj tym którzy zawinili i pierwsza wyciągaj rękę na zgodę. Nie obawiaj się podejmować trudnych decyzji i buduj więzi rodzinne.
 

Byk 21.04 - 21.05
Jako mama jesteś bardzo oddaną osobą, ale lubisz też wolność. Kobiety spod tego znaku starają się być dobrymi matkami. Idealnie jeśli mają dwoje dzieci – większa liczba mogłaby wywołać w nich poczucie przytłoczenia. Mogą się wówczas nie odnajdywać w pełni w roli matki lub ojca i być sfrustrowane. W nadchodzącym roku zrozumiesz, czym tak naprawdę jest dla ciebie partnerstwo i rodzina. Los da ci szansę na naprawę relacji z najbliższymi osobami. Skłóceni małżonkowie wrócą do siebie ze względu na dzieci.
 

Bliźnięta 22.05 - 21.06
Jesteś tak błyskotliwa i pomysłowa, że z tobą żadne dziecko nie będzie się nudzić. Wiele kobiet spod tego znaku rodzi bliźnięta – w znaku tym drzemie jakaś ukryta mnogość. W nowym roku zadbaj nie tylko o dzieci, ale także o własne zdrowie. Będziesz też musiała przyłożyć się do obowiązków i zrezygnować z rozrywki. Choć pojawi się wiele ważnych spraw do dopilnowania, pamiętaj także o odpoczynku. W lato warto zabrać dzieci na niezapomniane wakacje.
 

Rak 22.06 - 22.07
Kobieta spod tego znaku to wymarzona kandydatka na mamę. Jest bardzo odpowiedzialna i udowadnia to przy wychowywaniu dzieci. Zdarza się jednak, że osoby spod tego znaku są także kapryśne i szybko tracą cierpliwość. W tym roku czekają cię bardzo dobre dni. Będziesz rozwijać swoje pasje, podróżować i poznawać nowych ludzi. Pamiętaj jednak o swojej rodzinie, dla której jesteś ostoją. Spróbuj zachęcić dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę – wówczas nie stracisz entuzjazmu i jednocześnie zacieśnisz więzi rodzinne.
 

Lew 23.07 - 23.08
Lwice z łatwością wchodzą w role rodziców i bronią swych „młodych”. Najlepiej dla nich, gdy są otoczone gromadką dzieci. Są oddane, cierpliwe i wielozadaniowe. W nowym roku czeka cię wiele sympatycznych wydarzeń związanych z domem i rodzinnych zjazdów. Być może przeprowadzisz się do nowego domu lub zrobisz remont w obecnym mieszkaniu. Jeśli masz dzieci, przysporzą ci one wielu wzruszeń i radości. Jeśli nie masz, może w tym roku pojawią się na świecie.

 

Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Panna 24.08 - 22.09
Panny łatwo się denerwują i wpadają w szalony gniew, więc im mniej dzieci, tym lepiej. Jedno dziecko to najlepsze rozwiązanie. Roztrzepanie i brak organizacji nie ułatwia opieki nad maluchami. W nadchodzącym roku czekają cię przygody i niezwykłe zdarzenia. Swoje plany zmieniać będziesz niemal z dnia na dzień i nawet najbliższym trudno będzie za tobą nadążyć. Pamiętaj o rodzinie i dzieciach, skupiaj się na jednej sprawie zamiast na kilku, a wtedy los zacznie ci sprzyjać.
 

Waga 23.09 - 23.10
Przepadasz za dziećmi i najlepiej, gdy masz ich co najmniej kilkoro. Waga jest sprawiedliwa i cechuje ją zamiłowanie do równości. Kobiety spod tego znaku zazwyczaj decydują się na dzieci, gdy są w stabilnym momencie swojego życia. W nowym roku czekają cię sprawy związane z majątkiem i inwestowaniem. Być może założysz własną działalność gospodarczą. W pogoni za zyskiem nie zapomnij o rodzinie, która jest przecież najważniejsza.
 

Skorpion 24.10 - 22.11
Z reguły kobiety spod tego znaku mają dużą liczbę dzieci, więcej nawet niż czworo. Są bardzo opiekuńcze i gotowe do walki, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. W tym roku zechcesz zdobywać świat, pokonując wszystkie przeszkody. Wcielisz w życie wiele nowych planów, a okoliczności będą działać na twoja korzyść. Przez to wszystko możesz mieć jednak problem z dostrzeżeniem potrzeb swojej rodziny – nie zapominaj o niej i dbaj o wasze wspólne relacje.
 

Strzelec 23.11 - 21.12
Kobiety spod tego znaku czasem decydują się na dzieci, choć nie zawsze, bo z reguły są to pełne energii indywidualistki. Uważają, że nie powinni mieć dzieci, a jeżeli poczują taką potrzebę, to nie mogą mieć ich zbyt wiele, bo poczują się stłamszone. W nowym roku zwolnisz tempo i zaczniesz zastanawiać się nad nowym kierunkiem, w którym zmierza twoje życie. Twoja rodzina może się powiększyć o przygarniętego ze schroniska psa lub kota. Zadbaj o zdrowie i unikaj pochopnych decyzji.
 

Koziorożec 22.12 - 20.01
Jesteś doskonale zorganizowana i wielozadaniowa, więc nawet troje dzieci to dla ciebie żaden problem. Kobiety Koziorożce są wrażliwe i poważnie podchodzą do wychowywania dzieci. Są stanowcze, więc będą umiały wychować dziecko, egzekwując od nich wszystko. W tym roku  nie będziesz już siedzieć w pracy od rana do wieczora. Zmieni się twoje podejście do spraw materialnych i zarabiania pieniędzy. Znaczenia nabiorą kwestie rozwoju osobistego. Zaczniesz realizować plany, na które wcześniej brakowało ci czasu.
 

Wodnik 21.01 - 18.02
Kobietom spod znaku Wodnika trudno usiedzieć w miejscu, dlatego nie dla nich wieloosobowa rodzina. Jeśli już zdecydują się na dziecko to tylko na jedno, gdyż każde kolejne ograniczyłoby ich umiłowaną wolność. Nadchodzący rok wzmocni twoją sferę kariery, a twoje pomysły zostaną docenione. Niestety mogą na tym ucierpieć twoje relacje z partnerem i rodziną, pilnuj więc, by nie przynosić problemów z pracy do domu. Znajdź czas na zabawę z dziećmi i spotkania z przyjaciółmi.
 

Ryby 19.02 - 20.03
Kobiety spod znaku Ryb znakomicie potrafią wychowywać dzieci. Są niezwykle troskliwe i wrażliwe, a gromadka dzieci to dla nich pełnia szczęścia. To najlepszy znak zodiaku jeśli chodzi o sytuację rodzinną. W nowym roku, w twoim życiu może pojawić się ktoś, kto czuje i myśli podobnie, jak ty. Twoje sprawy przybiorą szczęśliwy obrót, czekają cię podróże i powrót do danego hobby. Przekonasz się, że masz zdolności, którym brakuje innym i zaczniesz udzielać cennych rad.

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Zobacz także:

 

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy