Horoskop 2018
fot. Fotolia

Horoskop 2018 dla mam

Rok 2018 to rok Wenus, co oznacza, że miłość, uczucia i ogólne więzi międzyludzkie będą na pierwszym planie. Warto wykorzystać ten czas na poprawę relacji z partnerem i dziećmi. Każda mama zastanawia się, jak sprawdzi się w tej roli. Zastanawiasz się, jak gwiazdy wpłyną na ciebie i twoje rodzinne relacje? Sprawdź swój horoskop na najbliższy rok.
Horoskop 2018
fot. Fotolia

Rok 2018 będzie drugim rokiem numerologicznym. To czas sprzyjający zakładaniu związków, nawiązywaniu współpracy i wchodzeniu w biznesowe relacje. Rok ten niesie żeńską energię, więc pojawić się mogą pozytywne relacje z kobietami.


Baran 21.03 - 20.04
Jesteś prawdziwą wojowniczką, która wie, jak sobie radzić w życiu. Zdarza ci się jednak podejmować decyzje pod wpływem chwili – może to dotyczyć planów małżeńskich oraz tych, związanych z powiększeniem rodziny. Panie spod znaku Barana nie do końca planują potomstwo. Z drugiej strony potrzebują rodziny dla poczucia stałości. W nadchodzącym roku staniesz się bardziej tajemnicza i uparta, ale dobrze na tym wyjdziesz. Dbaj o relacje z ludźmi, wybaczaj tym którzy zawinili i pierwsza wyciągaj rękę na zgodę. Nie obawiaj się podejmować trudnych decyzji i buduj więzi rodzinne.
 

Byk 21.04 - 21.05
Jako mama jesteś bardzo oddaną osobą, ale lubisz też wolność. Kobiety spod tego znaku starają się być dobrymi matkami. Idealnie jeśli mają dwoje dzieci – większa liczba mogłaby wywołać w nich poczucie przytłoczenia. Mogą się wówczas nie odnajdywać w pełni w roli matki lub ojca i być sfrustrowane. W nadchodzącym roku zrozumiesz, czym tak naprawdę jest dla ciebie partnerstwo i rodzina. Los da ci szansę na naprawę relacji z najbliższymi osobami. Skłóceni małżonkowie wrócą do siebie ze względu na dzieci.
 

Bliźnięta 22.05 - 21.06
Jesteś tak błyskotliwa i pomysłowa, że z tobą żadne dziecko nie będzie się nudzić. Wiele kobiet spod tego znaku rodzi bliźnięta – w znaku tym drzemie jakaś ukryta mnogość. W nowym roku zadbaj nie tylko o dzieci, ale także o własne zdrowie. Będziesz też musiała przyłożyć się do obowiązków i zrezygnować z rozrywki. Choć pojawi się wiele ważnych spraw do dopilnowania, pamiętaj także o odpoczynku. W lato warto zabrać dzieci na niezapomniane wakacje.
 

Rak 22.06 - 22.07
Kobieta spod tego znaku to wymarzona kandydatka na mamę. Jest bardzo odpowiedzialna i udowadnia to przy wychowywaniu dzieci. Zdarza się jednak, że osoby spod tego znaku są także kapryśne i szybko tracą cierpliwość. W tym roku czekają cię bardzo dobre dni. Będziesz rozwijać swoje pasje, podróżować i poznawać nowych ludzi. Pamiętaj jednak o swojej rodzinie, dla której jesteś ostoją. Spróbuj zachęcić dzieci do wyrażania siebie poprzez sztukę – wówczas nie stracisz entuzjazmu i jednocześnie zacieśnisz więzi rodzinne.
 

Lew 23.07 - 23.08
Lwice z łatwością wchodzą w role rodziców i bronią swych „młodych”. Najlepiej dla nich, gdy są otoczone gromadką dzieci. Są oddane, cierpliwe i wielozadaniowe. W nowym roku czeka cię wiele sympatycznych wydarzeń związanych z domem i rodzinnych zjazdów. Być może przeprowadzisz się do nowego domu lub zrobisz remont w obecnym mieszkaniu. Jeśli masz dzieci, przysporzą ci one wielu wzruszeń i radości. Jeśli nie masz, może w tym roku pojawią się na świecie.

 

Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.

Panna 24.08 - 22.09
Panny łatwo się denerwują i wpadają w szalony gniew, więc im mniej dzieci, tym lepiej. Jedno dziecko to najlepsze rozwiązanie. Roztrzepanie i brak organizacji nie ułatwia opieki nad maluchami. W nadchodzącym roku czekają cię przygody i niezwykłe zdarzenia. Swoje plany zmieniać będziesz niemal z dnia na dzień i nawet najbliższym trudno będzie za tobą nadążyć. Pamiętaj o rodzinie i dzieciach, skupiaj się na jednej sprawie zamiast na kilku, a wtedy los zacznie ci sprzyjać.
 

Waga 23.09 - 23.10
Przepadasz za dziećmi i najlepiej, gdy masz ich co najmniej kilkoro. Waga jest sprawiedliwa i cechuje ją zamiłowanie do równości. Kobiety spod tego znaku zazwyczaj decydują się na dzieci, gdy są w stabilnym momencie swojego życia. W nowym roku czekają cię sprawy związane z majątkiem i inwestowaniem. Być może założysz własną działalność gospodarczą. W pogoni za zyskiem nie zapomnij o rodzinie, która jest przecież najważniejsza.
 

Skorpion 24.10 - 22.11
Z reguły kobiety spod tego znaku mają dużą liczbę dzieci, więcej nawet niż czworo. Są bardzo opiekuńcze i gotowe do walki, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. W tym roku zechcesz zdobywać świat, pokonując wszystkie przeszkody. Wcielisz w życie wiele nowych planów, a okoliczności będą działać na twoja korzyść. Przez to wszystko możesz mieć jednak problem z dostrzeżeniem potrzeb swojej rodziny – nie zapominaj o niej i dbaj o wasze wspólne relacje.
 

Strzelec 23.11 - 21.12
Kobiety spod tego znaku czasem decydują się na dzieci, choć nie zawsze, bo z reguły są to pełne energii indywidualistki. Uważają, że nie powinni mieć dzieci, a jeżeli poczują taką potrzebę, to nie mogą mieć ich zbyt wiele, bo poczują się stłamszone. W nowym roku zwolnisz tempo i zaczniesz zastanawiać się nad nowym kierunkiem, w którym zmierza twoje życie. Twoja rodzina może się powiększyć o przygarniętego ze schroniska psa lub kota. Zadbaj o zdrowie i unikaj pochopnych decyzji.
 

Koziorożec 22.12 - 20.01
Jesteś doskonale zorganizowana i wielozadaniowa, więc nawet troje dzieci to dla ciebie żaden problem. Kobiety Koziorożce są wrażliwe i poważnie podchodzą do wychowywania dzieci. Są stanowcze, więc będą umiały wychować dziecko, egzekwując od nich wszystko. W tym roku  nie będziesz już siedzieć w pracy od rana do wieczora. Zmieni się twoje podejście do spraw materialnych i zarabiania pieniędzy. Znaczenia nabiorą kwestie rozwoju osobistego. Zaczniesz realizować plany, na które wcześniej brakowało ci czasu.
 

Wodnik 21.01 - 18.02
Kobietom spod znaku Wodnika trudno usiedzieć w miejscu, dlatego nie dla nich wieloosobowa rodzina. Jeśli już zdecydują się na dziecko to tylko na jedno, gdyż każde kolejne ograniczyłoby ich umiłowaną wolność. Nadchodzący rok wzmocni twoją sferę kariery, a twoje pomysły zostaną docenione. Niestety mogą na tym ucierpieć twoje relacje z partnerem i rodziną, pilnuj więc, by nie przynosić problemów z pracy do domu. Znajdź czas na zabawę z dziećmi i spotkania z przyjaciółmi.
 

Ryby 19.02 - 20.03
Kobiety spod znaku Ryb znakomicie potrafią wychowywać dzieci. Są niezwykle troskliwe i wrażliwe, a gromadka dzieci to dla nich pełnia szczęścia. To najlepszy znak zodiaku jeśli chodzi o sytuację rodzinną. W nowym roku, w twoim życiu może pojawić się ktoś, kto czuje i myśli podobnie, jak ty. Twoje sprawy przybiorą szczęśliwy obrót, czekają cię podróże i powrót do danego hobby. Przekonasz się, że masz zdolności, którym brakuje innym i zaczniesz udzielać cennych rad.

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.   
Zobacz także:

 

Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy