kogut, horoskop chiński, horoskop dla dzieci
fot. Fotolia

Horoskop chiński dla dziecka – kogut

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!
kogut, horoskop chiński, horoskop dla dzieci
fot. Fotolia
Ten rok należy do dzieci spod znaku koguta. Dzieci urodzone pod znakiem koguta są odważne i szlachetne, nie wstydzą się wyrażania swoich opinii, uszanuj to, szczególnie gdy na wiosnę dziecko będzie chciało mieć swoje zdanie w kilku ważnych kwestiach. To przede wszystkim marzyciele i optymiści. Mają tendencję do wypowiadania swoich myśli na głos, co nie zawsze ma pozytywne skutki - pamiętajcie by wpoić mu kilka podstawowych zasad dobrego wychowania gdy latem wybierzecie się na wakacje do jakiegoś nadmorskiego kurortu - inni również mają prawo odpocząć na wakacjach. Koguty są bardzo lojalne wobec przyjaciół oraz rodziny, dlatego wakacyjne podróże z rodzicami i rodzeństwem są w tym roku bardzo wskazane. Nie cierpią nieuczciwości oraz znęcania się nad ludźmi. Dzieci spod znaku koguta są nieco naiwne w swojej uczciwości i oczekują, że wszyscy wokół nich będą tak samo szlachetni. Niestety gorzko zawiodą się jesienią, gdy poznają niezbyt miłego i niegrzecznego kolegę w przedszkolu. Nie dla nich zakulisowe gierki czy też gra na dwa fronty. Właśnie dlatego, mimo ich nieco kłótliwej natury i skłonności do czepiania się o drobiazgi, dzieci spod znaku koguta są lubiane i szanowane. Nie zawsze jednak potrafią przyjąć do siebie negatywną krytykę na swój temat, a także nie lubią się mylić – uważają, że we wszystkim są najlepiej zorientowane. Dzieci pod znaku koguta zawsze mają swoje zdanie, które uważają za najlepsze i ciężko Ci będzie przetłumaczyć mu, że to czasem rodzic coś wie lepiej. Pamiętaj o tym, gdy maluch będzie w grudniu dopytywał o św. Mikołaja.

Sprawdź też: Chiński horoskop na nowy rok dla mamy
Redakcja poleca: 30. Finał WOŚP coraz bliżej: Jurek Owsiak pozdrawia czytelniczki Mamotoja.pl
Mamotoja.pl już po raz siódmy gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Przy okazji jubileuszowego Finału mamy dla Was coś specjalnego – pozdrowienia od samego Jurka Owsiaka. Otwórzcie serca i grajcie razem z nami – do końca świata i jeden dzień dłużej!
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy