GRY
 
 

Horoskop chiński dla dziecka – koń

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

koń, horoskop chiński, horoskop dla dzieci
fot. Fotolia
Zodiakalny koń umie podejmować szybkie (a do tego zazwyczaj trafne) decyzje, jest bardzo bystry i bez trudu odnajduje się niemal w każdej sytuacji, dlatego jeśli zastanawiasz się nad żłobkiem czy przedszkolem, zacznij realizować plan. Wiosna to dobry moment na kilka pierwszych wizyt w placówce by dziecko zaaklimatyzowało się. Konie są zdolne, ale też niezależne, bardzo śmiałe, wesołe i inteligentne - na początku lata maluchy odkryją w sobie talenty artystyczne, a być może nauka i rozwój przyniosą nowe umiejętności, np. dziecko nauczy się chodzić. Jednakże, mogą być czasem egoistyczne, dlatego pozwól mu na parę chwil w samotności - tylko ze swoimi zabawkami. Umysły mają bystre i często improwizują, wykorzystując na swoją korzyść nadarzające się okazje. Bardzo szybko się uczą nowych rzeczy, co pozwala im wykonywać kilka zadań jednocześnie. Zodiakalny mały koń potrafi być twórczy, hojny i towarzyski. Nie brak mu wiary w siebie, a także fantazji. Równocześnie dziecko spod znaku konia jest przekorne, sprzeciwia się i nie słucha nikogo - pamiętaj o tym jesienią, gdy maluch pójdzie do przedszkola i będą zdarzały się z nim kłopoty w grupie przedszkolnej. Zodiakalny koń jest dość uporczywy i impulsywny, dlatego w jego wychowaniu będziesz potrzebować mnóstwo cierpliwości. Koń ma wybuchowy temperament!

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!

Ocena (1 ocena)

6.0
Doładuj
Przeładuj