koń, horoskop chiński, horoskop dla dzieci
fot. Fotolia

Horoskop chiński dla dziecka – koń

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!
koń, horoskop chiński, horoskop dla dzieci
fot. Fotolia
Zodiakalny koń umie podejmować szybkie (a do tego zazwyczaj trafne) decyzje, jest bardzo bystry i bez trudu odnajduje się niemal w każdej sytuacji, dlatego jeśli zastanawiasz się nad żłobkiem czy przedszkolem, zacznij realizować plan. Wiosna to dobry moment na kilka pierwszych wizyt w placówce by dziecko zaaklimatyzowało się. Konie są zdolne, ale też niezależne, bardzo śmiałe, wesołe i inteligentne - na początku lata maluchy odkryją w sobie talenty artystyczne, a być może nauka i rozwój przyniosą nowe umiejętności, np. dziecko nauczy się chodzić. Jednakże, mogą być czasem egoistyczne, dlatego pozwól mu na parę chwil w samotności - tylko ze swoimi zabawkami. Umysły mają bystre i często improwizują, wykorzystując na swoją korzyść nadarzające się okazje. Bardzo szybko się uczą nowych rzeczy, co pozwala im wykonywać kilka zadań jednocześnie. Zodiakalny mały koń potrafi być twórczy, hojny i towarzyski. Nie brak mu wiary w siebie, a także fantazji. Równocześnie dziecko spod znaku konia jest przekorne, sprzeciwia się i nie słucha nikogo - pamiętaj o tym jesienią, gdy maluch pójdzie do przedszkola i będą zdarzały się z nim kłopoty w grupie przedszkolnej. Zodiakalny koń jest dość uporczywy i impulsywny, dlatego w jego wychowaniu będziesz potrzebować mnóstwo cierpliwości. Koń ma wybuchowy temperament!

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy