owca, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia

Horoskop chiński dla dziecka – owca

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!
owca, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku owcy nie zabiega specjalnie o bogactwo i poklask, jest pracowite i nie cofa się przed trudnościami. Jeśli na wiosnę wspomnisz o przedszkolu czy zaprowadzisz malucha do żłobka, pokocha to miejsce i nie będzie mogło się doczekać powrotu tak i wspólnej nauki i zabawy z rówieśnikami. Owce są zazwyczaj spokojne i bardzo lubią być częścią jakiejś grupy, dlatego gdy zrobi się ciepło, staraj się z dzieckiem wychodzić na podwórko - poznane dzieci w piaskownicy być może okażą się przyjaciółmi na długie lata. Poza tym są typem opiekuńczym, opiekowanie się innymi sprawia im wielką przyjemność - zaobserwujesz to jesienią, gdy maluch pójdzie do przedszkola. Może to też moment na zastanowienie się nad rodzeństwem dla dziecka spod znaku owcy? Dzieci spod znaku owcy są trochę jak osiołek Kłapouchy z „Kubusia Puchatka" – zawsze widzą tylko negatywne strony jakiejś sprawy, ale kiedy już maluch pod koniec roku dowie się o rodzeństwie, będzie idealnym starszym bratem czy siostrą. Zodiakalne dzieci-owce są niezwykle innowacyjne i kreatywne, ich pomysły i ciekawe rozwiązania potrafią wprawić w zdumienie i podziw niejednego dorosłego czy eksperta! Potrafią zawsze stworzyć coś pięknego z niczego. Dziecko spod znaku owcy to marzyciel, który nie lubi planów i harmonogramów – krępują go, a on chce być wolny jak ptak. Potrzebuje jednak od strony rodziców wielkiego wsparcia i rady, gdy już podejmie się jakiegoś działania. Mimo, że chce być jak najbardziej samodzielne, potrzebuje twojej otuchy w każdej chwili.

Sprawdź też tradycyjny horoskop dla twojego dziecka
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy