smok, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia

Horoskop chiński dla dziecka – smok

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!
smok, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dzieci spod znaku smoka lubią spokój i są cierpliwe. W tym roku te cechy okażą się niezwykle istotne, szczególnie na przełomie zimy i wiosny - postarajcie się zorganizować malcowi w domu kącik, w którym będzie mogło spełniać swoje pasje. Bardzo szybko zauważysz, że z ogromną łatwością dziecko odkryje w sobie pokłady talentu muzycznego czy plastycznego.
Dziecko, którego znakiem jest smok kocha prestiż i niezależność. Urodziło się by robić wielkie rzeczy! Ma w sobie moc i charyzmę, którymi zawojuje świat, szczególnie widoczne będzie to latem i jesienią - dzięki swoim cechom zyska mnóstwo przyjaciół, którzy być może okażą się towarzyszami na długie lata. Zodiakalne smoki nie tylko odnoszą sukcesy wśród kolegów, lecz także inspirują innych. Jesienią może zdarzyć się kilka porażek (w żłobku czy przedszkolu), ale dziecko przyjmie je z pokorą. Zimą pogodzi się z tym, że nie zawsze jest tak, jak ono chce.
Smoki są dowcipne i lubiane w swoim środowisku, a do tego mają niebywałą inteligencję emocjonalną. Ich popularność może wynikać z faktu, iż są z natury wolnymi duchami. Nie krępują ich prawa i zasady, nie znają żadnych granic. Dziecko spod znaku smoka cechuje ponadto urok osobisty, wspaniałomyślność i energia w działaniu. Smoka łatwo zranić, a wtedy wszelkie prośby i groźby będą na nic – i tak nie zrobi tego, o co go poprosisz.

Sprawdź też, jak policzyć numerek twojego dziecka
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy