świnia, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia

Horoskop chiński dla dziecka – świnia

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!
świnia, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku świni jest dobre, uczciwe i niezwykle tolerancyjne. A do tego ma umysł otwarty na wszelkie nowości, co pozwoli ci przeforsować kilka nowych pomysłów wiosną: remont w pokoju malucha, pójście do przedszkola czy powiększenie rodziny (maluch ucieszy się z rodzeństwa). Nic dziwnego, że zodiakalna mała świnia łatwo dopasowuje się do zmieniającej się rzeczywistości i bez wahania podejmuje nowe wyzwania, co pomoże mu odnaleźć się jesienią w nowej grupie przedszkolnej. Dzieci urodzone w znaku świni są bardzo miłe i uprzejme, a jednocześnie odznaczają się wewnętrzną siłą. Czasami są nieco naiwne, ale najczęściej są to tylko pozory wynikające z ich altruistycznej natury, bo mają dla wszystkich wielkie serce. Wykorzystaj to i podczas wakacyjnego rodzinnego wyjazdu pojedźcie gdzieś na wieś, bliżej natury. Maluch doceni życie w ciszy i przebywanie w rodzinnym gronie. Dzieci spod znaku świni uważają bowiem, że lepiej jest dawać niż brać i właśnie tą zasadą kierują się w życiu. Są empatyczne, wierne, szczere i cierpliwe.

Sprawdź też: Charakter dziecka według znaku zodiaku
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy