GRY
 
 

Horoskop chiński dla dziecka – świnia

Jakie będzie twoje dziecko, gdy dorośnie? I co je czeka w nadchodzącym chińskim nowym roku? Czytaj chiński horoskop dla dziecka na 2017 rok i sprawdź, co je czeka w przyszłości!

świnia, horoskop chiński, horoskop dla dziecka
fot. Fotolia
Dziecko spod znaku świni jest dobre, uczciwe i niezwykle tolerancyjne. A do tego ma umysł otwarty na wszelkie nowości, co pozwoli ci przeforsować kilka nowych pomysłów wiosną: remont w pokoju malucha, pójście do przedszkola czy powiększenie rodziny (maluch ucieszy się z rodzeństwa). Nic dziwnego, że zodiakalna mała świnia łatwo dopasowuje się do zmieniającej się rzeczywistości i bez wahania podejmuje nowe wyzwania, co pomoże mu odnaleźć się jesienią w nowej grupie przedszkolnej. Dzieci urodzone w znaku świni są bardzo miłe i uprzejme, a jednocześnie odznaczają się wewnętrzną siłą. Czasami są nieco naiwne, ale najczęściej są to tylko pozory wynikające z ich altruistycznej natury, bo mają dla wszystkich wielkie serce. Wykorzystaj to i podczas wakacyjnego rodzinnego wyjazdu pojedźcie gdzieś na wieś, bliżej natury. Maluch doceni życie w ciszy i przebywanie w rodzinnym gronie. Dzieci spod znaku świni uważają bowiem, że lepiej jest dawać niż brać i właśnie tą zasadą kierują się w życiu. Są empatyczne, wierne, szczere i cierpliwe.

Sprawdź też: Charakter dziecka według znaku zodiaku
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!
Doładuj
Przeładuj