bawół horoskop chiński
fot. Fotolia

Bawół - horoskop chiński dla mamy

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu na 2017 rok dla mamy? Sprawdź co mówią gwiazdy w horoskopie dla bawołu!
bawół horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

W tym roku bądź trochę bardziej oszczędna. Jeśli nie będziesz, przekonasz się o smutnych skutkach życia zakupoholiczki. Nie grozi ci bezrobocie, ale lepiej dmuchać na zimne – ogranicz luksusowe wydatki i inwestuj w to, co jest ci naprawdę niezbędne. W drugiej połowie roku będziesz bardziej stabilna finansowo, przez co zyskasz więcej środków na spełnianie swoich przyjemności .
Redakcja poleca: Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]
W kwiatowym horoskopie do każdego miesiąca przypisany jest kwiat, a czasem nawet dwa. Ich symbolika traktowana jest podobnie jak ta, dotycząca znaków zodiaku. Zobacz, co o tobie i twoich bliskich mówią kwiaty związane z datą urodzenia.

Praca i kariera

W końcu ty i twoje zdolności zostaniecie docenione - ten rok będzie samym pasmem zawodowych sukcesów. Osoby, które cenisz (nie tylko w pracy), będą ci bardzo przychylne, więc doceń to. Angażuj się, pokaż, że ci zależy – nawet, jeśli coś wymaga dużej uwagi, jest męczące i trudne. Twoje poświęcenie przyniesie efekty. Szukaj własnej drogi, nawet jeśli początkowo nie będzie ci się to podobać - wszystko wskazuje na to, że pod koniec roku wreszcie znajdziesz to, czego szukasz.

Miłość i rodzina

Miłość i rodzina to twoje priorytety na ten rok, dlatego obok pracy będą absorbowały cię najbardziej. Choć na miłość nie będzie tyle czasu, ile byś chciała, rodzina i gromadka maluchów zrekompensuje wszystko. Wszystkie zaległości nadrobisz w drugiej połowie roku, która sprzyjać będzie rodzinnym wyjazdom i pielęgnacji związku - wyjedźcie gdzieś razem w przerwie między świętami a Sylwestrem.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy