GRY
 
 

Pies - horoskop chiński dla mamy

Co czeka cię w 2017 roku Ognistego Koguta według chińskiego horoskopu dla mamy? Sprawdź, co mówią gwiazdy w horoskopie dla psa!

pies horoskop chiński
fot. Fotolia

Pieniądze

Początek roku 2017 będzie dla ciebie dobry - będzie ci się wiodło, ale twoi bliscy będą jeszcze lepiej czuli się finansowo w tym roku. Warto zatem od połowy roku pomagać najbliższym, dodawać im odwagi, ponieważ dzięki temu wszystkim będzie żyło się lepiej. Ty i twoja rodzina będziecie spokojniejsi i bardziej stabilni. Najbliższy czas będzie też dobrym momentem na większe zakupy, które wymagają głębszego przemyślenia. Pomyślcie też o remoncie mieszkania lub zmianie samochodu lub nowym wystroju pokoju dla dziecka. To jest dobry czas na większe zmiany – wyjdą wszystkim na dobre.
Redakcja poleca: Które kwiaty do was pasują? Kwiaty jak znaki zodiaku [WIDEO]
Każdy miesiąc ma przypisany kwiat lub dwa. Co mówią te kwiaty o tobie i twoim dziecku, na podstawie miesiąca waszych urodzin? Odpowiedź znajdziesz w kwiatowym horoskopie!

Praca i kariera

Bądź ostrożna przy nowych projektach, bo bardziej niż wspinanie się po szczeblach kariery i awanse będzie ważna miła atmosfera i spokój wśród współpracowników. Awans jest dla ciebie ważny, nie dąż do niego po trupach i za wszelką cenę. Będziesz doskonałym pośrednikiem i doradcą dla innych, pomyśl też np. o działaniach społecznych czy charytatywnych, bo twój charakter wskazuje na to, że jesteś do tego stworzona. 
Pomoc innym da ci wielką satysfakcję, a twój autorytet wśród ludzi wzrośnie.

Miłość i rodzina

Ten rok zapowiada się niesamowicie! Przyciągniesz do siebie wiele dobrych i życzliwych ludzi, co zaowocuje sukcesami i lepszymi relacjami z domownikami. Dobry humor i szczęście będzie towarzyszyło tobie i twojemu partnerowi cały rok. Rozbudzicie w sobie na nowo uczucie, które kiedyś was połączyło. Rok 2017 sprzyja także powiększaniu rodziny - może to wreszcie czas na drugie dziecko?
Doładuj
Przeładuj